Wojciech Borkowski

Cześć, nazywam się Wojciech Borkowski i jestem trenerem personalnym z zamiłowania do sportu. Dbam o ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów mojej wiedzy na temat ludzkiego ciała, treningów i odżywiania się.
Współpraca ze mną opiera się na testach funkcjonalnych, naprawie słabych ogniw, wykluczeniu bólu, przygotowaniu motorycznym do treningu siłowego, który pozwoli Ci uzyskać optymalne efekty w połączeniu z racjonalnym odżywianiem oraz regeneracją. Zapraszam do kontaktu i na bezpłatną konsultacje.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem konsekwentny, wymagający, zaradny a przy tym elastyczny, uśmiechnięty i miły. Lubię dobry i szczery kontakt z klientem.

Jak wygląda współpraca?
Zaczynamy od rozmowy. Umawiamy się na konsultacje, która jest darmowa i trwa godzinę. Jeżeli stwierdzę, że jesteś zdolny do treningu a ja jestem w stanie pomóc Ci osiągnąć zamierzony cel, możemy podjąć współpracę. Trening trwa godzinę. Jestem wymagający i oczekuję rezultatów oraz progresu. Oczywiście wszystko w granicach normy ? Lubię kiedy ktoś jest zdecydowany i uparty w dążeniu do celu.

W czym się specjalizuje?
Trening siłowy, eliminacja słabych ogniw strukturalnych. Nauczę Cie chodzić, siedzieć i stać. Zrobimy bazę do treningu siłowego, co pozwoli Ci pracować nad upragnioną sylwetką w sposób prozdrowotny. Trening funkcjonalny i przygotowanie motoryczne.

Moja historia:
Sportem zajmowałem się od najmłodszych lat. Trenowałem bardzo dużo i mocno. Kiedy bylem młodszy nie przeszkadzało mi to jednak z powodu dobrej regeneracji i młodego organizmu. Do czasu, kiedy organizm upomnial się o zdrowie w postaci bólu pleców. Od tamtej pory, zacząłem się interesować i zgłębiać wiedzę na temat ludzkiego ciała, problemów związanych z wadami postawy, anatomia, biomechaniką ruchu oraz jak się do tego ma trening. Sam przeżyłem to wszystko i wyprowadziłem siebie z kontuzji. Moje ciało jest mi teraz wdzięczne i mam nadzieję, że długo jeszcze pozostanie w zdrowiu. Teraz wiem jak zrobić to u innych. Zdrowie jest najważniejsze a sylwetka to efekt uboczny ćwiczeń. Pamiętajmy o tym ??

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wojciech Borkowski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.