Łukasz Mundry

Jestem trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki, fizjoterapeutą oraz masażystą. Łącząc wiedzę i doświadczenie z zakresu fizjoterapii oraz treningu indywidualnego pomagam przezwyciężyć najcięższe kontuzje. Jeśli chcesz się przekonać, zapraszam na trening.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem wymagający, ale skuteczny. Stosuję indywidualnie dobrane, kompleksowe i niekonwencjonalne metody treningowe.
Jestem zawsze uśmiechnięty i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, swoim entuzjazmem zarażam innych, sprawiam że treningi ze mną są przyjemnością i staną się pozytywnym uzależnieniem.

Jak wygląda współpraca?
Rozpoczęcie treningów poprzedzone jest konsultacją, ustaleniem celów oraz planu ich osiągnięcia. Współpraca obejmuje indywidualnie dobrany plan dietetyczny oraz treningowy, które są na bieżąco dostosowywane, tak aby postęp w realizacji zamierzonych efektów był najefektywniejszy.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuje się we wszystkich rodzajach treningu ze względu na fakt ,że sam uprawiałem sport zespołowy od najmłodszych lat wiem na czym polega przygotowanie zawodników. Obecnie lubie trenować kulturystycznie i crossfitowo więc też posiadam wiedzę z tego zakresu treningów. Prowadzę osoby , które uprawiają amatorsko lub zawodowo różnego rodzaju sporty jak np. Narciarstwo zjazdowe , slalom, jazde konną , koszykówke itp dlatego żaden trening nie jest mi obcy.

Moja historia:
Stosuję indywidualnie dobrany, ciekawy i przynoszący efekty program treningowy, jednocześnie potrafię zmotywować każdego, nawet największego leniucha.
Wspieram podopiecznych zarówno jeśli chodzi o trening ale w zakresie zdrowego odżywiania.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trening trwa 60 min,
obejmuje plan dietetyczny i indywidualnie dobrany plan treningowy, śledzenie postępów i stopnia realizacji celów.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Łukasz Mundry”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.