Damian Bednarski

(1 opinia klienta)

Nazywam się Damian. Pomagam ludziom nauczyć się ćwiczyć i odżywiać w taki sposób, aby w 6 miesięcy znacząco poprawili swoją sylwetkę i kondycję, poczuli się świetnie w swoim ciele, ale również zyskali zdrowie i sprawność na długie lata.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Pracuję głównie z osobami początkującymi, ale nie tylko.
W większości są to treningi indywidualne. Prowadzę dodatkowo zajęcia grupowe z zakresu kalisteniki dla Ghetto Workout Poland w Warszawie.
Jestem osobą miłą i cierpliwą. Na treningach nie brakuje śmiechu, ale też i ciężkiej pracy.
Zawsze stawiam cel klienta na pierwszym miejscu, ale dbam też o poprawność wykonywania ćwiczeń i przywracanie prawidłowej postawy ciała.

Jak wygląda współpraca?
Chciałbym Cię zaprosić na konsultację, na której dowiesz się jak wygląda współpraca ze mną.
Przeprowadzam ją po to, abyś uzyskał jak najwięcej informacji zarówno o sobie jak i o mnie. W jej skład wchodzi kilka elementów, np. stan zdrowia, kontuzje, choroby, operacje, przyjmowane leki, doskwierające bóle, żywienie, itd. Następnie styl życia – jak długo siedzisz, jak śpisz, jaki masz poziom stresu. Kolejnym elementem jest ustalenie celów głównych i pobocznych. Przedostatnim elementem konsultacji jest trening próbny, trwa on ok 20-25 minut. Sprawdzasz czy wiesz jak wykonywać poprawnie ćwiczenia, jaką masz mobilność, ograniczenie w zakresach ruchu, ale też można się zmęczyć ? ostatnim elementem jest ustalenie planu działania w ramach obranych wcześniej celów. Czyli dostajesz gotowe rozwiązanie co masz robić. Potem decydujesz czy robisz to sam czy ze mną czy może jeszcze z kimś innym ?

Na początku współpracy zawsze zapraszam na szczegółową konsultację, aby dieta i plan treningowy były dobrany jak najlepiej do danej osoby. Oszczędza to czas i maksymalizuje efekty. Na pierwszym miejscu stawiam zawsze bezpieczeństwo i cel klienta podczas treningu. Na bieżąco monitorujemy efekty i omawiamy ile czasu zostało do osiągnięcia celu. Sam trening to kwestia indywidualna, która zawsze składa się z 3 podstawowych elementów: 1) rozgrzewka 2) część główna 3) relaks w postaci krótkiego stretchingu. Staram się być na bieżąco do dyspozycji klienta poprzez email/telefon/facebook czy inny komunikator.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się w treningu siłowym i funkcjonalnym. Za pomocą treningu dążę do postawionego przez klienta celu, a przy tym przywracam sprawność i niweluje negatywne skutki życia w obecnych czasach, jak np. garbienie się czy ból pleców.

Drugą specjalizacją jest dietetyka. Na pierwszym miejscu ponownie stawiam cel klienta, ale przy tym rozpiska żywieniowa i suplementacyjna ma za zadanie wspierać dolegliwości wynikających ze złego odżywiania jak np. insulinooporność, problemy z tarczycą, problemy jelitowe, anemia. O ile takie występują.

Moja historia:
Sport i zdrowie są moją pasją. Przez kilka lat doskonaliłem swoje umiejętności, poznając masę ludzi, startując w zawodach, robiąc liczne kursy i szkolenia – zarówno dietetyczne, jak i trenerskie. Przez ten okres znajomi zaczęli prosić mnie o pomoc w treningach i układaniu diet. Po pewnym czasie zaczęło zgłaszać się do mnie coraz więcej osób.
Wiem w jaki sposób odżywiać się dobrze i zdrowo, w jaki sposób trenować, żeby było to skuteczne i co najważniejsze – chcę podzielić się tą wiedzą z Tobą.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– opieka dietetyczna
– opieka około treningowa
– indywidualny plan treningowy
– stały kontakt mailowy/telefoniczny/FB
– przeprowadzenie całego treningu

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, ,

Dzielnica

, ,

Pakiet

Bezpłatna konsultacja

1 opinia dla Damian Bednarski

  1. Sebastian

    Pracuje z Damianem już od dwóch lat i nadal idę chętnie na każdy trening. Solidnie, zawsze przygotowany, polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.