Dariusz Korusiewicz

(8 opinii klienta)

Witam z tej strony trener Darek, prowadzeniem osób zajmuje się od paru lat. Jeśli brakuje Ci motywacji lub silnej woli chętnie Cie wesprę w dążeniu do celu. Na trening umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem sumiennym i wymagającym trenerem zarówno od podopiecznych jak i od siebie. Zawsze dążę do określonych przeze mnie celów. Sukces moich podopiecznych to również mój sukces.

Jak wygląda współpraca?
Na pierwszym spotkaniu które jest bez płatne, przeprowadzam wywiad oraz test FMS. W taki sposób mogę sprecyzować jak możemy zacząć działać z nowym podopiecznym. Co trzeba skorygować a co wzmocnić. Dzięki temu współpraca jest dużo łatwiejsza i nie sprawia problemów.

W czym się specjalizuje?
Trening kulturystyczny poprawiający siłę
Trening wytrzymałościowy poprawiający kondycję
Redukcja tkanki tłuszczowej i budowanie masy mięśniowej
Trening funkcjonalny wzmacniający mobilność mięśniową
Trening poprawiający mobilność i stabilność

Moja historia:
W latach szkolnych grałem w siatkówkę i uprawiałem lekkoatletykę. Na siłowni znalazłem się ponad 15 lat temu i od tamtej pory nie mieliśmy większych konfliktów. Przez ostatnie trzy lata skupiam się głównie na prowadzeniu treningów personalnych ze swoimi podopiecznymi. Jest wiele osób, które po pierwszych dwóch treningach się poddaje, mówi: „nie dam rady”, „to nie dla mnie”. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki ciężkiej pracy można dokonać wszystkiego, nawet tego niemożliwego. Ważne jest jednak wsparcie i opieka, którą daje każdemu podopiecznemu. Jestem osobą, która profesjonalnie podchodzi do każdego klienta. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi ułożyć program treningowy dla każdego, bez względu na wiek, płeć, możliwości i zamierzony efekt.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

Trening trwa 90 minut,
Porady dietetyczne
Stały kontakt po za treningiem
Monitorowanie postępów

Trening grupowy

Nie

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, ,

Dzielnica

,

Pakiet

Bezpłatna konsultacja

8 opinii dla Dariusz Korusiewicz

 1. Pati

  Ja mam złe doświadczenie z Darkiem. Okazał sie wykorzystywaczem i oszustem. Klientki powinny uważać na niego! Wyłudza pieniądze i wiecznie mówi, ze ich nie ma. Po czym z litości kupują mu Panie różne rzeczy na pocieszenie. Nabrałam sie na jego czułe słówka i treningi. Po czym znika bo wie, ze juz wiecej korzysci nie bedzie jak odkryja jaki jest. UWAZAJCIE KLIENTKI!

 2. Agata

  Miałam przyjemność trenować pod opieka Darka, jest 100 % zaangażowany w rozwój swoich podopiecznych, pilnuje czy prawidłowo się odżywiasz, doradza, sugeruje. Daje wycisk , a na koniec czujesz tylko ból mięśni i nie wiesz jak sie nazywasz, mimo tego na następny trening lecisz jak na skrzydłach :). Tak pracować potrafi tylko Darek i jak trenować to tylko z Nim!

 3. PiotreK

  Treningi z Darkiem bardzo pomogły mi na początku mojej przygody z siłownią. Darek nie tylko zapoznał mnie z dużą ilością ćwiczeń, ale również wymagał ode mnie prawidłowej techniki przy każdym powtórzeniu. Ponadto uświadomił mnie, że odpowiednia dieta i suplementacja w tym sporcie są równie istotne co sam trening i dał mi w tej kwestii wiele praktycznych porad, które do dziś stosuję. Darek zaraża podopiecznych swoją pasją oraz ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie – nigdy nie zdarzyło się bym miał identyczne zestawy ćwiczeń na choćby dwóch treningach 🙂 Serdecznie polecam treningi z Darkiem zarówno dla początkujących, jak i dla osób z większym doświadczeniem.
  P.S. dzięki za ćwiczenia z workiem w ramach cardio 😉

 4. Syla

  Dariusz, osoba która kocha to co robi i wie jak to wykorzystać w pracy. Nie może żyć bez siłowni. Stawia na motywacje i wyniki. Radzi sobie nawet z największymi marudami. Bicek rośnie ?

 5. Miszel

  Dobry otwarty chłopak. Przede wszystkim oddaje temu serce i interesuje się podopiecznym. Współpraca jak najbardziej owocna. Zredukowaliśmy dużo tkanki tłuszczowej z 25% na 11%. Zgubiłem 18cm w pasie. Bardzo dziękuje za wparcie treningi. Szkoda , że nie można wrzucić zdjęć. Chętnie pochwalił bym się swoją transformacją. Polecam.
  Pozdrawiam.

 6. Artur Roszczyński

  Ważna umiejętnością jest trening ciała i trening mentalności. To świetnie łączy Darek. Po kilkunastu sesjach treningów siłowych i walki z psychika żyje lepiej na wielu płaszczyznach, polecam ?

 7. Ola Rawska

  Świetny trener! Treningi dostosowane do potrzeb klienta, nie ma niezręcznej atmosfery, dopinguje i wspiera! Polecam serdecznie! 🙂

 8. Marcela

  Jeśli szukasz trenera z pasją to Darek. Sumienny, z ogromną wiedzą. Wymagający ale jednocześnie zawsze wprawia swojego podopiecznego w świetny nastrój mimo ogromnego wysiłku fizycznego. Zdecydowanie polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.