Daniel Kamiński

Mam na imię Daniel. Trenerem jestem od pięciu lat, dodatkowo jestem dietetykiem. Zapraszam do podjęcia pracy w kwestii poprawy zdrowia, sylwetki oraz sprawności.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem trenerem wymagającym, ale też nie rzadko idę na ustępstwa jeżeli nie odłoży to osiągnięcia celu w czasie. Służę radą i pomocą także poza czasem trwania treningu. Dowiesz się nie tylko jak, ale i dlaczego taka drogę obraliśmy. Edukacja klienta to ważny element współpracy .

Jak wygląda współpraca?
Współpracę rozpoczynamy od konsultacji, na której określe słabe i mocne strony podopiecznego. Ocenie zakresy ruchu w stawach jak i dotychczasowy sposób żywienia. Możliwe rozpisanie diety sportowej lub pod jednostki chorobowe na podstawie szczegółowego wywiadu oraz analizy podstawowych badań krwi.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuje się w poprawie sylwetki oraz wzorców ruchowych. Układam plany dietetyczne dla sportowców zawodowych oraz amatorów. Dietoterapia jest również moją mocną stroną.

Moja historia:
Od najmłodszych lat związany ze sportem. W szkole podstawowej grałem w piłkę, już wtedy lubiłem prowadzić rozgrzewki czy na zajęciach z piłki nożnej czy na wf. Potem rozpocząłem przygodę z brazylijskim jiu jitsu. Zauważyłem jak ważne jest tam przygotowanie siłowe oraz dietetyczne i postanowiłem pójść tą drogą.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

przygotowanie do startu w zawodach sylwetkowych,
plan dietetyczny, również w chorobach dieto zależnych,
korekcja wad postawy,
trening trwa 45-90 minut

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, ,

Dzielnica

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Daniel Kamiński”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.