Piotr Dąbrowski

(9 opinii klienta)

Jestem specjalistą w dziedzinie treningu personalnego z 3 letnim doświadczeniem w pracy zawodowej oraz 10 letnim stażem treningowym. Moimi klientami są osoby początkujący, ale również zaawansowane, mające dłuższe doświadczenie w treningu na siłowni.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Każdy trening jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i umiejętności klienta. Jestem osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do ludzi i świata, interesuję się wieloma dziedzinami, nie tylko sportowymi. Pozwoli nam to nawiązać szybki i bez problemowy kontakt, co pozytywnie wpłynie na zrozumienie i przekaz, wiedzy teoretycznej jak i praktycznej podczas treningu.

Jak wygląda współpraca?
Treningi rozpoczynamy wstępnym darmowym spotkaniem na początku którego, przeprowadzamy wywiad zdrowotny, ustalamy cele kierujące nami podczas naszej współpracy, odbywamy trening pokazowy podczas którego ocenimy sobie zdolności naszego organizmu, jeżeli chodzi o postawę, zakresy ruchów w poszczególnych stawach, odbędziemy trening siłowy na którym, zostanie dokładnie objaśniona przeze mnie technika wykonywanych ćwiczeń oraz funkcje mięśni uczestniczących w każdym z nich.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki, w przygotowaniu motorycznym, a także w powracaniu do pełnej sprawności po przebytej kontuzji. Dziedzina mobilności i przywracanie prawidłowych zakresów w stawach też nie są mi obce 🙂

Moja historia:
Sportowcem byłem juz od dzieciństwa gdy Tata zabierał mnie na rozmaite zajęcia sportowe. Od podstawówki próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach od karate po tenis stołowy. Chęć rywalizacji była ogromna. Pewnego dnia podczas między gimnazjalnych zawodów koszykarskich, zakochałem się w tej dyscyplinie i stwierdziłem że jej poświęcę swoje życie i tak zostało do dziś. Mimo nikłego wzrostu, raptem (165cm) i słabych zdolności motorycznych, postanowiłem rywalizować z wyższymi, silniejszymi i szybszymi przeciwnikami. W ten sposób znalazłem się na siłowni. Trening siłowy i motoryczny dał mi szanse, rywalizacji na poziomie ogólno polskim oraz miedzy narodowym w dyscyplinie w której tak ważne są jednak warunki fizyczne.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trwa około 60 minut,
– plan dietetyczny,
– możliwość rotowania godzinami treningów w zależności od potrzeb

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

9 opinii dla Piotr Dąbrowski

 1. Mikołaj

  Trenuję z Piotrkiem od prawie 3 i pół roku. Od tego czasu: 1) schudłem (w zależności od pory roku, od7 do 10 kg;-)); 2) moje mięśnie nabrały “wyglądu”; 3) niesamowicie wzrosła mi kondycja i wytrzymałość (we wrześniu trzeci Runmageddon); 4) zyskałem po prostu kumpla.
  Piotrek jest osobą mega otwartą, potrafiącą świetnie dostosować trening do potrzeb klienta. Trenujemy trzy razy w tygodniu (+ jeden trening samemu), dwa treningi są siłowe, jeden – kondycyjno-wytrzymałościowy. Pierwotnym celem była likwidacja bólu części lędźwiowej kręgosłupa, ale później, dzięki Piotrkowi, połknąłem bakcyla i dziś nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningu z nim (no, może poza wyjazdami na wakacje…;-)).
  A poza tym, to bardzo kulturalny człowiek, z którym można pogadać – w trakcie przerwy pomiędzy jedną a drugą serią – na każdy temat.
  Szczerze POLECAM!

 2. Magda

  Z Piotrkiem trenuję dopiero od pół roku, ale efekty już są. Świetnie motywuje do pracy, ćwiczenia nie są monotonne, stopniowo zwiększane są obciążenia. Piotrek jest dyspozycyjny, miły, zawsze uśmiechnięty 😉 Szczerze polecam!

 3. Dagmara

  Piotr Dąbrowski jest bardzo dobrym trenerem, idealnie układa treningi co potwierdza moja dobra forma. Po każdym treningu czuję się super i nie mogę doczekać się następnego. Piotr to pasjonat i perfekcjonista w dążeniu do wypracowania określonego założenia z którym przyszedł trenujący. Jestem biegaczką i zgłaszam się do Piotra w celu poprawy mobilności i siły biegowej w szczególność przed ważnymi startami. Gdy zaczęłam z nim współpracować moje wyniki biegowe znacznie się poprawiły. Z biegu na bieg mam nowe życiówki a co za tym idzie jestem spełniona i zadowolona że dałam z siebie wszystko. Z czystym sumieniem każdemu polecam Trenera Piotra?

 4. Aga

  Piotr nie jest moim pierwszym trenerem, ale nie bez powodu to z nim trenuję najdłużej (juz ponad dwa lata, dwa-trzy razy w tygodniu). Początkowy cel treningowy (zrzucenie 10 kg po ciąży) osiągnęliśmy w kilka miesięcy. Teraz juz tylko utrzymujemy formę. Poza niekwestionowana kompetencją Piotra, bardzo cenię jego dyspozycyjność i elastyczność czasową (można sie z Piotrem umówić zarówno bardzo wczesnie, jak i bardzo późno). Piotrek pilnuje treningow i motywuje. Do tego treningom towarzyszą przyjemne rozmowy – nie tylko o technice ćwiczeń 🙂 Gorąco polecam treningi z Piotrem!

 5. Aga

  Piotr nie jest moim pierwszym trenerem, ale nie bez powodu to z nim trenuję najdłużej (juz ponad dwa lata, dwa-trzy razy w tygodniu). Początkowy cel treningowy (zrzucenie 10 kg po ciąży) osiągnęliśmy w kilka miesięcy. Teraz juz tylko utrzymujemy formę. Poza niekwestionowana kompetencją Piotra, bardzo cenię jego dyspozycyjność i elastyczność czasową (można sie z Piotrem umówić zarówno bardzo wczesnie, jak i bardzo późno). Piotrek pilnuje treningow i motywuje. Do tego treningom towarzyszą przyjemne rozmowy – nie tylko o technice ćwiczeń 🙂 Gorąco polecam!

 6. Krzysztof

  Trenuję z Piotrkiem ok juz ponad 2 lata. Z pełnaą odpowiedzialnością tekomenduje go jako profesjonalnego trenera personalnego z umiejętnościa kompleksowego podejscia do treningu – zarówno w zakresie ćwiczeń na siłowni, zaleceń co do diety i aktywności międzytreningowej. W wyniku naszej pracy osiagam założone cele: spadek wagi, znacząca poprawa sylwetki, siły, motoryki, wytrzymałości. Polecam współprace z Piotrem!

 7. Katarzyna KP

  Z Piotrem trenuję od 3 lat, aktualnie wracam do kondycji po 2 ciąży. Wiedza, doświadczenie i mobilizacja Piotra pozwala mi wrócić do formy w ekspresowym tempie. Mam zakreślone cele, chcę osiągnąć zamierzony efekt. Wiem, że bez Piotra nie dałabym rady. Już dwukrotnie pokazał mi, że wszystko przy odpowiednim podejściu jest możliwe ??

 8. Doti

  Treningi u Piotrka sa zroznicowane, dostosowane do mozliwosci podpiecznego z fajna motywacja ☺ trener zwraca uwage na technike wykonywanych cwiczen, dba o systematycznosc zajec.
  po moich dolegliwosciach bolowych w obrebie kregoslupa nie ma sladu 🙂
  Daje 5 gwiazdek, ale dalabym wiecej.. ? polecam ?

 9. icie

  Treningi z Piotrkiem to spora dawka wysiłku w sympatycznej atmosferze. Piotrek jest komunikatywny i wesoły, ale jest tez profesjonalistą i skrupulatnie liczy wszystkie powtórzenia 🙂 Lekko nie jest, ale za to są wyniki. Zdecydowanie polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.