Reni Martinez

(6 opinii klienta)

Cześć, nazywam się Reni Martinez. Pomagam moim klientom pokonać drogę z miejsca w którym są dzisiaj, do miejsca gdzie chcą znaleźć się w przyszłości.

Opis

Jakim jestem trenerem?
Zawsze stawiam klienta w centrum uwagi. Liczą się tylko cele klienta i dotarcie do jego najgłębszych motywacji. Całą współpracę podporządkowuję pomocy klientowi w osiągnięciu jego celów i marzeń.

Jak wygląda współpraca?
Współpracę zawsze zaczynam od konsultacji, a następnie, na pierwszej sesji wykonuję podstawowe testy sprawnościowe i ocenę posturalną. To jest punkt wyjścia do dalszej współpracy. Treningi trwają zwykle 60 min, chyba że ustalę z klientem inny czas.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się we współpracy ukierunkowanej na klienta. Dostosowuję treningi i pozostałe obszary współpracy tak, aby najlepiej służyły celom klienta. Specjalizuję się oraz mam wiedzę i doświadczenie w zakresie treningu siłowego, treningu typu Cross fit, treningu z odważnikami kulowymi, oraz treningu kalistenicznego.

Moja historia:
Historia stara jak świat. Mój tata był trenerem. Sport był w moim życiu od wczesnych lat dzieciństwa. Po skończeniu 30-tki, po 10 latach rozłąki ze sportem na korzyść biurka, laptopa i wykresów kursów walut, postanowiłem wrócić do tego co kocham najbardziej. Najpierw zadbałem o swoją formę, a następnie postanowiłem zadbać o formę innych. I tak się to zaczęło.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trwa 30-90 min,
praca nad poprawą codziennych nawyków,
konsultacje dietetyczne,
pełne wsparcie i pomoc w osiągnięciu wymarzonych rezultatów

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

, ,

Dzielnica

,

6 opinii dla Reni Martinez

 1. Adam Marona

  Zdecydowanie polecam! Dzięki naszym treningom nauczyłem się przede wszystkim prawidłowych technik wykonywania wielu ćwiczeń, które tylko z pozoru wydają się być proste i intuicyjne w wykonaniu. Renieri prezentuje indywidualne, elastyczne podejście do podopiecznego, a do tego jest bardzo pozytywnym i uśmiechniętym trenerem 🙂

 2. Adam Sikorski

  Zdecydowanie polecam .
  Reni posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem .Uczy i czuwa nad prawidłową techniką wykonywanych ćwiczeń, na bieżąco kontroluje postępy i modyfikuje trening by był jak najbardziej efektywny jeśli sytuacja tego wymaga . Jest niesamowicie pozytywną, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą,a przede wszystkim niespotykanie pozytywnie motywuje do wysiłku i sprawia, że za każdym razem wychodzi się po treningu z uśmiechem na twarzy:).

 3. Łukasz Oscar Dąbkowski

  Duże probsy, profesjonalne podejście do treningów, dbałość o systematyczność pracy połączona z wyrozumiałością w kwestii tzw. “czynnika ludzkiego” ;-p. W ofercie Reniego szeroka paleta treningów, łączących róże dyscypliny sportu i rodzaje rozwoju fizyczno-fitnessowego. Do tego przydatne poradnictwo żywieniowe i to dotyczące suplementacji, Ćwiczyliśmy razem kilka miesięcy i dzięki spotkaniom z Renim ponownie złapałem siłowniowego bakcyla. Po krótkiej przerwie niedługo wracamy do regularnych treningów. Tym razem już pod flagą RENI MARTINEZ PT. Także ten tego: zapraszam, zachęcam, polecam i rekomenduję. Paker z Mokotowa ;-p

 4. Agnieszka Sąsiadek

  Gdy zaczynaliśmy treningi usłyszałam: NO PAIN, NO GAIN. Po roku ćwiczeń nie ma już PAIN, jest GAIN ☺.
  Dzięki Reni ?

 5. Ola Karusewicz

  Polecam każdemu, kto chce zrobić coś dla siebie i swojego ciała! Hard work i nie ma przebacz 🙂

 6. Robert Klonowski

  Przed 3-4 lata chodziłem na zajęcia crossfit i pump, ale w którymś momencie przestałem widzieć wyniki. W lutym dorzuciłem treningi z Renim, który rozpisał mi też dietę. I efekty są. Warto ;o)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.