Agnieszka Podkówka

(6 opinii klienta)

Witaj :). Nazywam się Agnieszka, chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, żeby wprowadzić Cię w świat treningu i pomóc zrealizować cele. Zapraszam na konsultacje.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Z dobrą, pozytywną energią, zaangażowanym, realnie interesuje mnie drugi człowiek. Dzięki temu na treningu bywa wesoło, ale też pilnuję, żeby był “uszyty na miarę” i porządnie przepracowany. To daje lepsze samopoczucie w trakcie i po treningach – aktywność jest przyjemniejsza, daje wymierne rezultaty. Będąc trenerem wykorzystuję i przekazuję nie tylko obszerną, specjalistyczną wiedzę, ale też swoje doświadczenie wyniesione ze sportu wyczynowego.

Jak wygląda współpraca?
Rozpoczynam od konsultacji – tu określamy co chcesz osiągnąć, jak mogę w tym pomóc i dowiadujesz się na czym polega trening personalny. Na tym spotkaniu powstaje plan działania uwzględniający doświadczenie treningowe, stan zdrowia i możliwości. Wykonuję wstępne testy/pomiary, wszystko po to, by realizowane później treningi były bezpieczne, skuteczne i stały się przyjemną częścią nowego stylu życia, a nie przykrą koniecznością :). Następnie przystępujemy do wdrażania planu zgodnie z ustaleniami (ilość, terminy i charakter treningów, zmiana nawyków żywieniowych itp.).

W czym się specjalizuje?
W treningach ukierunkowanych na ogólną sprawność, kondycję i wzmacniających (np. mięśnie głębokie, plecy), co wiąże się z poprawą sylwetki. Takich, po których człowiek wychodzi zadowolony, pozytywnie zmęczony (nie wykończony), z poczuciem, że zrobił dla siebie coś dobrego :).
W razie potrzeby treningi zawierają elementy poprawiające mobilność/elastyczność ciała, również elementy masażu/automasażu likwidujące napięcia w mięśniach (stres, siedząca praca).

Moja historia:
Wiele lat temu na dobre wciągnęły mnie sztuki walki (judo), choć początkowo chciałam trenować koszykówkę ;). Sportowa pasja spowodowała, że ukończyłam dwa kierunki studiów na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Kolejnym krokiem było zdobycie uprawnień trenera personalnego, a od tamtej pory nieustannie uzupełniam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach. Zdecydowałam się wybrać ten zawód, ponieważ wiele satysfakcji i radości daje mi pokazywanie innym, jak w bezpieczny sposób można cieszyć się ogromem korzyści z mądrze zaplanowanej aktywności fizycznej.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

Wspólny trening ok 60' + wsparcie około treningowe (kontakt tel/mailowy, materiały edukacyjne),
Plan na treningi realizowane samodzielnie,
Monitorowanie postępów,
Praca nad zmianą nawyków żywieniowych.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

6 opinii dla Agnieszka Podkówka

 1. Teresa

  Wspólne treningi uświadomiły mi potrzebę aktywności fizycznej, szczególnie po zmianie mojego dotychczasowego, aktywnego
  trybu życia na wsi na kanapowy, miejski.
  Poprawiła mi się sprawność ruchowa (mogę bez zadyszki podbiec do tramwaju, wbiec na czwarte piętro bez windy),
  zwracam uwagę na wyprostowaną sylwetkę, sprężystość mięśni. To ważne, jak się ma 65 lat.
  Pokazała mi Pani jak wykonywać ćwiczenia i które wybierać, by uzyskać najlepszy, założony efekt.
  Podobało mi się, że stopniowała Pani długość i trudność ćwiczeń, bym następnego dnia nie czuła się obolała
  i zmęczona. Jestem Pani wdzięczna za tą sportową mobilizację i rozbudzenie apetytu na podtrzymanie, a nawet poprawienie
  ogólnej sprawności i wydolności.

 2. Natalia

  Przed treningami z Agnieszką unikałam sportu jak ognia. Lata siedzącej pracy dały się jednak we znaki mojemu kręgosłupowi i lekarz zalecił aktywność fizyczną. Przed rozpoczęciem treningów myślałam o nich jak o kolejnym obowiązku w długim planie zajęć. Jednak entuzjazm Agnieszki udzielił mi się już od pierwszego spotkania i dodawał energii na każdym z nich! Agnieszka doskonale motywuje, więc bardzo szybko określiłyśmy moje cele, o których Agnieszka nieustannie przypominała i których nie pozwoliła mi stracić z oczu. Każde ćwiczenie było idealnie dopasowane do mojego stanu zdrowia, samopoczucia danego dnia, pory dnia i celów. Dzięki treningom z Agnieszką, dzięki temu jak tłumaczyła mi każde zagadnienie teoretyczne, jak instruowała mnie w ćwiczeniach, jak je demonstrowała i jak mnie korygowała, nie wierzę już w to, że siłownia jest tylko dla profesjonalnych sportowców. Teraz mam ogromną radość z ćwiczeń i gdy tylko mogę wpadam na salę wykonać któryś z treningów rozpisanych przez Agnieszkę! Polecam treningi z Agnieszką każdemu kto chce rozpocząć swoją przygodę ze sportem w bezpieczny sposób i w motywującej, przyjaznej, ale nie przegadanej atmosferze! Jestem też absolutnie przekonana, że z Agnieszką można zrealizować każdy, nawet bardzo ambitny sportowy cel!

 3. Natasza

  Trafiłam na Agnieszkę w okresie, kiedy z jednej strony myślałam, że po ciążach to już ciało musi tak wyglądać i będzie raczej gorzej,bo metabolizm spada, wszystko wiotczeje a czasu dla siebie nie będzie więcej ( i tym podobne mądrości), z drugiej miałam jakieś zrywy nadziei, nie popartej jednak sensownym działaniem, że może będzie inaczej, że coś się może zmieni. Okazało się, że można schudnąć i to szybko,można utrzymać formę,można w sport się wciągnąć po 40 i czuć się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej -psychicznie i fizycznie. To zasługa Agnieszki, jej pasji, kultury i przemiłej osobowości a także doświadczenia i stałego rozwoju. Aga to trenerka , która angażuje się w 100%, nie tylko w trakcie treningu, kiedy jest zawsze skupiona i obecna ciałem i duchem , ale też w okresie międzytreningowym, a nawet po zakończeniu współpracy. To trenerka, która nie tylko popracuje na siłowni ale przede wszystkim podchodzi do sprawy kompleksowo- określa z Tobą cele, kontroluje postępy, analizuje nawyki żywieniowe i zachęca do aktywności na co dzień.. Dziewczyna, która odnosiła w przeszłości duże sukcesy w sporcie (co mi imponuje) i nadal się stale rozwija w wybranej dziedzinie, inwestując w to czas i pieniądze . Jest to po prostu profesjonalistka, która pokazała mi właściwą drogę i zaraziła swoją pasją, przy tym pozytywna osoba o wysokim poziomie kultury.Treningi same w sobie były wymagające ale urozmaicone, dostosowane do postępów (skrupulatnie notowanych, żeby mieć punkt odniesienia) i upodobań ćwiczącego. Myślę , że inwestycja we współpracę z taką trenerką to były w tamtym okresie najlepiej wydane pieniądze, bo moje życie zmieniło się dzięki temu we właściwym kierunku. Niestety, problem jest kiedy trener wyjeżdża do innego miasta, bo kiedy zaczyna się pracować z kimś takim potem żaden następca nie wydaje się wystarczająco dobry 😉

 4. Dorota

  Aga jest profesjonalitką w każdym calu. Cechuje ją wysoka kultura osobiata oraz ogromna wiedza z zakresu odżywiania, ciała oraz psychiki człowieka, ponadto jest zawsze pozytywnie nastawiona i świetnie przygotowana do treningu. Na treningu zawsze czuję się bezpiecznie, ponieważ Agnieszka potrafi idealnie dostosować rodzaj ćwiczenia do możliwości/niemożliwości podopiecznego. Zwraca przy tym dużą uwagę na poprawność i dokładność wykonywanych ćwiczeń. Nauczyła mnie jak poprawie mogę sama prowadzić swój trening, na co koniecznie muszę zwracać uwage i jak się nagradzać.
  Agnieszka jest trenerem, który nie tylko mówi, a także bardzo dobrze słucha swoich podopiecznych.
  Polecam z całego serca!
  Dorota

 5. Bartosz

  Swoje pierwsze kroki w treningu siłowym zdecydowałem się postawić pod opieką Trenera/Trenerki. Szczęśliwie dla mnie spotkałem Agnieszkę, która pomogła mi postawić pierwsze kroki, prowadząc intensywny, wymagający trening, po którym odczuwałem, że osiągam to co założyłem sobie na starcie.
  Agnieszka jest trenerką miłą i kulturalną o ogromnej wiedzy, co przekłada się na chęć przychodzenia na kolejne treningi. Polecam spróbować!

 6. Kuba

  Współpracuję z Agnieszką od roku. Po pierwszym spotkaniu precyzyjnie udało nam się zdefiniować moje cele i wszystkie udało się zrealizować. Zrzuciłem niemal 20kg, a moja sylwetka nabrała pożądanych mięśni. Nie przeszkodziły również moje duże problemy z kręgosłupem – Agnieszka poświęciła bardzo dużo czasu na precyzyjne dobranie ćwiczeń, które z jednej strony nie obciążały moich pleców, a z drugiej wzmocniła stabilizatory. Dzięki świetnej znajomości motoryki ciała udało się zniwelować moje dolegliwości.

  Agnieszka jest przesympatyczną acz wymagającą trenerką, która do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Rekomenduję każdemu treningi z Agą!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.