Maks Sypniewski

Zapraszam do współpracy gwarantując profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza poparta odpowiednimi uprawnieniami pozwalają mi realizować cele treningowe klientów w skuteczny i atrakcyjny sposób. Własne doświadczenie sportowe powoduje, że pamiętam także jak to jest być po drugiej stronie relacji trener-zawodnik 🙂

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Ukończyłem dwa kierunki studiów: Wychowanie Fizyczne oraz Sport na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, trenerem PZLA, instruktorem kulturystyki oraz instruktorem fitness. Sukcesywnie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach poświęconych pracy z klientem. Jestem pasjonatem treningu funkcjonalnego, zawierającego elementy treningu przygotowania motorycznego, który całościowo usprawnia działanie ludzkiego ciała.

Jak wygląda współpraca?
Współpraca zawsze poprzedzona jest konsultacją, na której przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z klientem dotyczący jego stanu zdrowia, przeszłości sportowej oraz potrzeb i celów treningowych. Każda sesja treningowa trwa od 50 do 70 minut. Składa się z rozgrzewki dynamicznej, części głównej ukierunkowanej na realizację celu klienta oraz rozciągania lub rolowania przeprowadzanego na koniec treningu. Trener pozostaje do dyspozycji klienta mailowo i/lub telefonicznie pomiędzy sesjami treningowymi.

W czym się specjalizuje?
W pracy z podopiecznymi wykorzystuję różnorodne metody treningowe, które dopasowuję indywidualnie tak, aby osiągnąć pożądane cele, poprawiać samopoczucie oraz zapobiegać kontuzjom układu ruchu. Mam doświadczenie w pracy z osobami pragnącymi zredukować zbędne kilogramy, zbudować masę mięśniową, skorygować wady postawy, pozbyć się bólu stawów i kręgosłupa. Moim priorytetem jest zawsze technika wykonywanych ćwiczeń, jakość ruchu oraz bezpieczeństwo podczas treningu. Wykorzystuję najnowszą wiedzę z zakresu treningu sportowego, aby zapewnić klientom maksimum efektów.

Moja historia:
Lekka atletyka jest szczególnie bliska mojemu sercu, ponieważ trenowałem ją przez 12 lat, będąc utytułowanym zawodnikiem i multimedalistą Mistrzostw Polski w trójskoku. Obecnie trenuje dla zachowania dobrej formy i jeszcze lepszego samopoczucia. Poza tym jestem miłośnikiem literatury, kina i szeroko rozumianego samorozwoju. Jako były zawodnik charakteryzuję się profesjonalnym podejściem do swoich obowiązków oraz dużą sumiennością.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

sesja trwa 60 minut,
opieka dietetyczna w cenie treningu,
stały kontakt telefoniczny/mailowy pomiędzy sesjami,
dojazd do klienta

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu, online, w plenerze, w Studio Treningowym

Klub

,

Dzielnica

,