Maksym Budziński

(3 opinie klienta)

Cześć! Tutaj trener Maksym, chętnie się umówię z Tobą na trening wprowadzający gdzie poznamy się i opowiesz mi o swoich celach treningowych. Oczywiście będziemy też ćwiczyć wiec nie zapomnij wody, ręcznika i odrobiny dobrego humoru.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jeśli chodzi o współpracę ze mną to możesz być pewien, że dostosuje trening pod Twoje możliwości. Staram się jak najlepiej słuchać swoich podopiecznych i nie narzucać im swojego zdania tylko dostosować trening i odżywiania pod ich możliwości . Na treningach jest wspierająca i motywująca atmosfera jak również obustronny uśmiech. Staramy się tez wykonać testy sprawnościowe aby jak najlepiej widzieć efekty treningów.

Jak wygląda współpraca?
Trening zaczynamy od konsultacji trenerskiej gdzie dowiadujemy się podstawowe zagadnienia odnośnie obecnego stanu zdrowia, celów treningowych i aktualnej kondycji fizycznej. Treningi zwykle trwają 60 minut.

W czym się specjalizuje?
Największe doświadczenie mam w trenowaniu mężczyzn w średnim wieku ale nie boję się również trenowania kobiet. Trening swój opieram na prostych do zrozumienia zasadach które dają najlepsze efekty.

Moja historia:
Pracuje jako trener od ponad 4 lat w tym czasie miałem przyjemność pracy w najbardziej prestiżowych fitness klubach jak i studiach treningu personalnych w Warszawie i na świecie. W swojej karierze miałem możliwość przetrenowania osób w przeróżnym wieku od 15 do nawet 87 lat. W ubiegłym roku ukończyłem Australian College of Sports and fitness w Sydney.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

zawiera rozgrzewkę,
trening siłowy z nastawieniem na wzmocnienie mięśni core i poprawę kondycji,
sesje kończymy rozciąganiem statycznym,
trening trwa 60 minut

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

Dzielnica

3 opinie dla Maksym Budziński

  1. Michał Zmorzyński

    U Maxa wszystko idzie na maxa:)

  2. Dorota Koniczuk

    .

  3. Piotr Puźniak

    .

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.