Barbara Wyszomierska

Cześć, jestem Basia. Zrobię wszystko by pomóc Ci w realizacji Twojego celu.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem trenerką personalną oraz dietetykiem. Podczas treningów przywiązuję dużą uwagę do techniki wykonywanych ćwiczeń i jakości ruchu. Chętnie pomogę Ci w realizacji Twoich celów. Zapraszam na konsultację!

Jak wygląda współpraca?
Zaczynamy od konsultacji, na której wspólnie ustalamy cele i wyznaczamy termin ich realizacji. Podczas pierwszego spotkania oceniamy również stan zdrowia oraz Twoją aktualną sprawność fizyczną. Ustalamy plan i do dzieła!

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym. Na treningach wykorzystuję ćwiczenia bazujące na wzorcach ruchowych. Pomagam mamom wrócić do formy po porodzie. Każdy trening jest indywidualnie dopasowany do potrzeb i możliwości osoby ćwiczącej.

Moja historia:
Moja przygoda ze sportem zaczęła się od tańca, ponad 10 lat temu. Taniec jest moją największą pasją, która zaprowadziła mnie na siłownię, ponieważ potrzebowałam wzmocnić mięśnie by uniknąć kontuzji. I tak właśnie zrodziła się miłość do siłowni. Postanowiłam zostać trenerem, ponieważ kocham każdy rodzaj ruchu. Chcę pokazać innym jak aktywność fizyczna może pozytywnie wypłynąć na nasze życie i jak prawidłowo i bezkontuzyjnie ćwiczyć.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trening trwa 60-75 min
pomogę w opracowaniu diety,
treningi dostosowane do potrzeb i możliwości klienta,
stały kontakt w trakcie współpracy

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

, , , ,

Dzielnica

, , ,