Piotr Długosz

Hej 🙂 Zapraszam na pierwszą konsultację z doświadczonym trenerem, gdzie na żywo dokładnie omówimy cele oraz szczegóły współpracy. Pozdrawiam Trener Piotr

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem Twoim przewodnikiem po świecie sportu, normalnym gościem pośród przerysowanych gór mięsa i szamanów bezglutenowych pierożków.

Jak wygląda współpraca?
Współpraca rozpoczyna się od spotkania, na którym ustalamy cele jakie chcesz osiągnąć. Konsultujemy stan zdrowia, przebyte kontuzje i wszelkie dolegliwości. Dobieramy elementy składowe przyszłych treningów. Na kolejnych spotkaniach przechodzimy od podstaw do zaawansowanej biomechaniki, a potem jest już tylko lepiej 😉

W czym się specjalizuje?
Współpracuję z osobami dbającymi o zdrowie oraz estetyczny wygląd. Specjalizuje się szczególnie w redukcji tkanki tłuszczowej, rzeźbieniu sylwetki oraz „ujędrnianiu mięśni”. Pod swoją opieką mam również osoby po przebytej fizjoterapii, kobiety w ciąży oraz seniorów.

Moja historia:
Jestem trenerem personalnym z dziesięcioletnim doświadczeniem i od zawsze byłem zafascynowany możliwościami ludzkiego organizmu. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym na kierunku Zdrowie Publiczne. Posiadam państwowe uprawnienia Instruktora Sportu ze specjalizacją w Kulturystyce , Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją w Samoobronie, jestem również instruktorem Akrobatyki. Przeszedłem liczne kursy i szkolenia z treningu specjalistycznego, fizjoterapii i dietetyki.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

opieka trenera 24/7,
indywidualnie dobrane ćwiczenia
treningi trwające 60-90 minut,
rozpisanie diety

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Piotr Długosz”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.