Robert Słodownik

(5 opinii klienta)

Cześć, tu Robert! Będzie mi miło móc pomóc Tobie w odzyskaniu zdrowia i lepszej kondycji fizycznej! Do zobaczenia!

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Relacja jest kluczowa, wsparcie psychodietetyczne i programowe w treningu. Forma treningu zawsze dostosowana do stanu psychomotorycznego podopiecznego.

Jak wygląda współpraca?
Najpierw zawsze spotkanie wstępne, ustalenie ścieżki współpracy i możliwości treningowych. Następnie ustalenie kalendarza na przyszłość.

W czym się specjalizuje?
Realizacja celu w ten sposób, by był stabilny. Zmiana będzie trwała. Moja dewiza życiowa to „gram profilaktyki jest lepszy niż tona leczenia”.

Moja historia
Od najmłodszych lat aktywne dziecko, potem w szkole zawsze w reprezentacji. W życiu dorosłym super rozładowanie napięć i „lądowanie akumulatorów”. Obecnie chęć pomocy innym.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trwa 60 min,
w nim rozgrzewka, trening główny, core, stabilizacja i rozciąganie, opieka psychodietetyczna online,
pomoc doraźna, wsparcie psychologiczne!

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, ,

Dzielnica

, ,

5 opinii dla Robert Słodownik

 1. Dorota

  Robert jest osobą niesamowitą. Jest trenerem, motywatorem, czyta w myślach i w duszy. Jest wyrozumiały, cierpliwy i wyjątkowo empatyczny.
  Moje treningi z Robertem dostosowane są do moich możliwości i ograniczeń z powodu bólu kolan i biodra, ale nie są to wakacje, zawsze wyciska ze mnie 100%. Po miesiącu ćwiczeń ból kolan i biodra zdecydowanie się zmniejszył a ból kręgosłupa zupełnie zniknął. Dodatkowo Robert świetnie motywuje do zdrowego odżywiania i ma ogromną wiedzę na ten temat.

 2. Agnieszka

  Moja współpraca z Robertem Trenerem.
  Robert przejął opiekę nade mną w momencie, kiedy poprzedni trener personalny zakończył współpracę z Artis klub.
  Jest punktualny. Nasze treningi zaczynają się o6.00 rano.
  Moje obowiązki powodują, że trzeba się dostosować zarówno co do dni jak i godzin.
  Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu. Nie są przesuwane ani odwoływane.
  Są tak przemyślane że nie nudzę się.
  Obciążenie jest bardzo dobrze wyważone- nie za lekko ale ja daję radę. Moja praca powoduje przeciążenia kręgosłupa i barków , to także uwzględnia trening. Zazwyczaj lepiej czuję się po treningu niż przed.
  Robert jest rzetelny i dobrze zorganizowany .
  Ciepły i przyjacielski , umie doradzić dodatkowe aktywności .
  Uważam ze jest to trener idealny.
  Dodam. że jestem wymagająca, przez 25 lat byłam tzw. szefem .
  Agnieszka Sicińska

 3. Agata

  Robert ma dużą wiedzę i doświadczenie zarówno jeśli chodzi o trening, jak i odpowiednią dietę. Ćwicząc z nim, wiem że robię to pod okiem fachowca i przyniesie to najlepsze możliwe efekty. Potrafi zmotywować do tego, żeby na każdych zajęciach dawać z siebie 100% i zaraża ideą zdrowego stylu życia. Treningi z nim to przyjemność.

 4. Justa

  Jak dla mnie jesteś faworytem wśród trenerow z ktorymi miałam przyjemnosc wspolpracy. konktetnie podchodzisz do wspolpracy, jesteś motywatorem, z szerokim zasobem wiedzy, doswiadczenia i pasji ?

 5. Piotr Makulec

  Chodzę na treningi z Robertem od listopada. Pierwszy trening fizycznie ze dwa razy prawie zemdlałem ale psychicznie EUFORIA. I tak mam nadal, ciężki trening daje świetne samopoczucie. Robert wiedząc o moich problemach z kolanem i kręgosłupem lędźwiowym tak dobiera ćwiczenia i tak je dozuje że od dłuższego czasu nie mam bólu kolana. Kręgosłup mam wzmocniony, zmieniła mi się sylwetka, chodzę wyprostowany. Widzę zmiany tez na pasku od spodni, waga ta sama a w pasie mniej ? I jeszcze przez wiele lat miałem bóle zatok od kiedy ćwiczę z Robertem znikły ? zacząłem pić wodę! zmieniły mi się upodobania żywieniowe, więcej warzyw, owoców, płatków, kaszy, czuje się świetnie!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.