Robert Słodownik

(5 opinii klienta)

Cześć, tu Robert! Będzie mi miło móc pomóc Tobie w odzyskaniu zdrowia i lepszej kondycji fizycznej! Do zobaczenia!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Relacja jest kluczowa, wsparcie psychodietetyczne i programowe w treningu. Forma treningu zawsze dostosowana do stanu psychomotorycznego podopiecznego.

Jak wygląda współpraca?
Najpierw zawsze spotkanie wstępne, ustalenie ścieżki współpracy i możliwości treningowych. Następnie ustalenie kalendarza na przyszłość.

W czym się specjalizuje?
Realizacja celu w ten sposób, by był stabilny. Zmiana będzie trwała. Moja dewiza życiowa to „gram profilaktyki jest lepszy niż tona leczenia”.

Moja historia
Od najmłodszych lat aktywne dziecko, potem w szkole zawsze w reprezentacji. W życiu dorosłym super rozładowanie napięć i „lądowanie akumulatorów”. Obecnie chęć pomocy innym.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trwa 60 min,
w nim rozgrzewka, trening główny, core, stabilizacja i rozciąganie, opieka psychodietetyczna online,
pomoc doraźna, wsparcie psychologiczne!

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, ,

Dzielnica

, ,

5 opinii dla Robert Słodownik

 1. Dorota

  Robert jest osobą niesamowitą. Jest trenerem, motywatorem, czyta w myślach i w duszy. Jest wyrozumiały, cierpliwy i wyjątkowo empatyczny.
  Moje treningi z Robertem dostosowane są do moich możliwości i ograniczeń z powodu bólu kolan i biodra, ale nie są to wakacje, zawsze wyciska ze mnie 100%. Po miesiącu ćwiczeń ból kolan i biodra zdecydowanie się zmniejszył a ból kręgosłupa zupełnie zniknął. Dodatkowo Robert świetnie motywuje do zdrowego odżywiania i ma ogromną wiedzę na ten temat.

 2. Agnieszka

  Moja współpraca z Robertem Trenerem.
  Robert przejął opiekę nade mną w momencie, kiedy poprzedni trener personalny zakończył współpracę z Artis klub.
  Jest punktualny. Nasze treningi zaczynają się o6.00 rano.
  Moje obowiązki powodują, że trzeba się dostosować zarówno co do dni jak i godzin.
  Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu. Nie są przesuwane ani odwoływane.
  Są tak przemyślane że nie nudzę się.
  Obciążenie jest bardzo dobrze wyważone- nie za lekko ale ja daję radę. Moja praca powoduje przeciążenia kręgosłupa i barków , to także uwzględnia trening. Zazwyczaj lepiej czuję się po treningu niż przed.
  Robert jest rzetelny i dobrze zorganizowany .
  Ciepły i przyjacielski , umie doradzić dodatkowe aktywności .
  Uważam ze jest to trener idealny.
  Dodam. że jestem wymagająca, przez 25 lat byłam tzw. szefem .
  Agnieszka Sicińska

 3. Agata

  Robert ma dużą wiedzę i doświadczenie zarówno jeśli chodzi o trening, jak i odpowiednią dietę. Ćwicząc z nim, wiem że robię to pod okiem fachowca i przyniesie to najlepsze możliwe efekty. Potrafi zmotywować do tego, żeby na każdych zajęciach dawać z siebie 100% i zaraża ideą zdrowego stylu życia. Treningi z nim to przyjemność.

 4. Justa

  Jak dla mnie jesteś faworytem wśród trenerow z ktorymi miałam przyjemnosc wspolpracy. konktetnie podchodzisz do wspolpracy, jesteś motywatorem, z szerokim zasobem wiedzy, doswiadczenia i pasji ?

 5. Piotr Makulec

  Chodzę na treningi z Robertem od listopada. Pierwszy trening fizycznie ze dwa razy prawie zemdlałem ale psychicznie EUFORIA. I tak mam nadal, ciężki trening daje świetne samopoczucie. Robert wiedząc o moich problemach z kolanem i kręgosłupem lędźwiowym tak dobiera ćwiczenia i tak je dozuje że od dłuższego czasu nie mam bólu kolana. Kręgosłup mam wzmocniony, zmieniła mi się sylwetka, chodzę wyprostowany. Widzę zmiany tez na pasku od spodni, waga ta sama a w pasie mniej ? I jeszcze przez wiele lat miałem bóle zatok od kiedy ćwiczę z Robertem znikły ? zacząłem pić wodę! zmieniły mi się upodobania żywieniowe, więcej warzyw, owoców, płatków, kaszy, czuje się świetnie!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.