Kazimierz Dargiewicz

(4 opinie klienta)

Jestem dyplomowanym dietetykiem i medycznym trenerem personalnym z międzynarodową akredytacją REPS. Chętnie poznam Twoje cele związane ze zdrowiem i sylwetką i pomogę w ich realizacji.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Na co dzień pomagam osobom prowadzącym intensywny tryb życia osiągnąć cele związane ze zdrowiem i sylwetką. Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą treningu personalnego i diety indywidualnej na stronie internetowej: kazimierzdargiewicz.pl

Jak wygląda współpraca?
Współpracę opieram na 3 filarach. Diagnostyce podczas konsultacji, planowaniu i realizacji w postaci treningów personalnych i diety indywidualnej. Dzięki takiemu podejściu mogę oszczędzić Twój cenny czas i zapewnić efekty nieosiągalne dla ogólnych programów ćwiczeń i diet. Oprócz tego zawsze staram się aby trening był dla moich podopiecznych odskocznią od życia codziennego i miło spędzonym czasem.

W czym się specjalizuje?
“Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, który metodą małych kroków zwiększa sprawność osoby ćwiczącej, modelując sylwetkę i neutralizując skutki siedzącego trybu życia. Wykorzystuję w tym celu ćwiczenia, które w naturalny sposób angażują całe ciało, aktywując mięśnie, wzmacniając stawy i przyspieszając przemianę materii. Odpowiednio zaprogramowany trening powoli Ci wykryć i zniwelować punkty zapalne Twojego ciała, zapobiegając dysfunkcjom i bólom w przyszłości. Bezpiecznie rozpoczniesz ćwiczenia po latach przerwy, niezależnie od obecnego poziomu sprawności i stanu Twego zdrowia.

Jako dietetyk tworzę programy żywienia nastawione na redukcję tkanki tłuszczowej, wspomaganie leczenia schorzeń takich jak hashimoto, niedoczynność tarczycy, choroby układu krążenia, cukrzyca i insulinooporność. Wiedza zdobyta na studiach oraz najnowsze doniesienia ze świata nauki pozwalają mi na dostosowanie jadłospisów do wyników Twoich badań, organizacji dnia, preferencji żywieniowych i stawianych celów, które chcesz osiągnąć.”

Moja historia:
Tematyka aktywności fizycznej i odżywiania fascynuje mnie od najmłodszych lat. Wierzę, że każdy z nas jest w pełni odpowiedzialny za swoje zdrowie. Dlatego postanowiłem kształcić się w kierunku dietetyki i treningu. W branży fitness pracuję od 5 lat. Doświadczenie zdobywałem w jednym z największych fitness clubów w Warszawie. Obecnie prowadzę grono podopiecznych, którzy dzięki indywidualnym rozwiązaniom treningowo-dietetycznym podnoszą swoją jakość życia.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trening trwa 60min,
każdy trening składa się z 6 spersonalizowanych modułów,
stały kontakt przez okres współpracy,
szeroka oferta dietetyczna

Trening grupowy

Nie

Prowadzę treningi

w domu

Klub

Dzielnica

4 opinie dla Kazimierz Dargiewicz

 1. Anna Kujawska

  Kazik nie miał łatwego zadania ze mną… Wiele nietolerancji i treningi siłowe, które też trzeba było uwzględnić. Podołał, przepisy były smaczne i różnorodne, w końcu skończyły się moje monotonne śniadania i kolacje! Kazik odpowiada na wszelkie pytania, jest z nim dobry kontakt. Teraz wiem w jaki sposób powinnam się odżywiać i na co zwracać uwagę

 2. Patryk Ślusarczyk

  Poznałem Kazika kilka lat temu na siłowni – na samym początku wydawało mi się, że nie potrzebuję porad dietetyka/trenera gdyż sam sobie dobrze radzę posiadając wykształcenie medyczne, ale nic bardziej mylnego. Dzięki jego radom i wskazówkom uzyskałem formę marzeń dużo szybciej niż przypuszczałem, ale na tym nie poprzestajemy!

 3. Daniel Michalski

  Z oferty siłowni i klubów fitness korzystam amatorsko od ponad dwudziestu lat – różne lokale, miasta, kraje. Trener Kazimierz Dargiewicz, w porównaniu z mistrzami Polski, Włoch, czy Europy w kulturystyce, z których porad korzystałem od czasu do czasu, wygląda raczej niepozornie. Ale jak to bywa z pozorami, często mylą. Chyba jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak rzetelną, obszerną wiedzą i kompleksowym podejściem do klienta.
  Kazia poznałem na siłowni S4 – zaczęło się od zainteresowania moją osobą, pomocy/porad przy kilku ćwiczeniach, wskazaniu błędów, a skończyło na treningach personalnych. W międzyczasie Trener przeprowadził ze mną dokładny wywiad (m.in. padły pytania o kontuzje i przeciwwskazania zdrowotne oraz stosowaną dietę), dokonał pomiarów obwodów oraz spytał o zakładane cele. Ćwiczenia przygotowane zostały z uwzględnieniem mojej kontuzji. Dodatkowo Kazio zmobilizował mnie do zrobienia prześwietlenia dolnej części kręgosłupa (to właśnie wspomniana kontuzja) oraz badań krwi, po czym (po dostarczeniu wszystkich wyników) dobrał odpowiednią suplementację, która okazała się zbawienna. W czasie naszych treningów Trener dokumentował mój progres (kolejne pomiary, testy sprawnościowe) i motywował mnie do dalszej, wytężonej pracy.
  Z tego co wiem Kazio dalej się rozwija – kolejne kursy trenerskie oraz studia z zakresu rehabilitacji. Reasumując, odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Pełen profesjonalizm. Polecam

 4. Magdalena Żuchawska

  Wspaniała osobowość !
  Miała okazje współpracować z Kazikiem !
  Jego podejście do drugiego człowieka zachęca do ogromnego działania.
  Polecam z serducha!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.