Aleksander Rychlik

Cześć, nazywam się Olek. Jestem trenerem i utytułowanym zawodnikiem z 20-letnim doświadczeniem. Doświadczenie zdobywałem na obozach kadry narodowej, oraz pod okiem wybitnych trenerów. Jeśli chcesz, chętnie wprowadzę Cię do świata sportu podczas wspólnego treningu.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Staram się, aby każdy trening był wyzwaniem. Lubię moją pracę, bo pozwala mi wraz z podopiecznymi przełamywać kolejne bariery. Nie chodzi tylko o podnoszenie większych ciężarów, czy większą ilość powtórzeń. Chodzi o pokonywanie własnych słabości, które wpływa na życie poza salą treningową.

Jak wygląda współpraca?
Zawsze zaczynam od ustalenia celów oraz ograniczeń treningowych (czasowych, zdrowotnych itp.). Następnie ustalamy wspólny plan działania – ilość i charakter wspólnych treningów, oraz tych, które trenujący będzie wykonywał sam (pod moim nadzorem). Realizacja planu, mimo, że związana z wysiłkiem to zazwyczaj czysta zabawa.

W czym się specjalizuje?
Moje treningi, to przede wszystkim harmonijny rozwój wszystkich cech motorycznych. Jestem zwolennikiem treningu funkcjonalnego i prozdrowotnego, ale uwielbiam prowadzić też treningi boksu, taekwondo, mma, zapasów i brazylijskiego jiu-jitsu.

Moja historia:
Swoją sportową drogę rozpocząłem jako mały chłopiec od treningów Taekwondo Olimpijskiego. W tej dyscyplinie zdobyłem czarny pas, oraz wiele tytułów Mistrza Polski. Wiele lat byłem członkiem kadry narodowej i reprezentantem polski na imprezach najwyższej rangi. Po zakończeniu kariery w Taekwondo Olimpijskim, rozpocząłem treningi innych dyscyplin, zdobywając m.in. medale Mistrzostw Polski w Brazylijskim Ju-Jitsu. Następnie rozpocząłem karierę profesjonalnego zawodnika MMA, która trwa po dzień dzisiejszy. Moją pasję zamieniłem w pracę i teraz, jako trener, dzielę się moimi doświadczeniem z podopiecznymi.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trening nastawiony na prawidłowy rozwój całego ciała,
trening prozdrowotny łączący różne metody treningowe,
dodatkowe porady dietetyczne oraz plany treningowe,
zajęcia dostosowane do poziomu i potrzeb trenującego

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

, , ,

Dzielnica

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Aleksander Rychlik”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.