Aleksander Rychlik

Cześć, nazywam się Olek. Jestem trenerem i utytułowanym zawodnikiem z 20-letnim doświadczeniem. Doświadczenie zdobywałem na obozach kadry narodowej, oraz pod okiem wybitnych trenerów. Jeśli chcesz, chętnie wprowadzę Cię do świata sportu podczas wspólnego treningu.

Wyczyść

Opis

Jakim jestem trenerem?
Staram się, aby każdy trening był wyzwaniem. Lubię moją pracę, bo pozwala mi wraz z podopiecznymi przełamywać kolejne bariery. Nie chodzi tylko o podnoszenie większych ciężarów, czy większą ilość powtórzeń. Chodzi o pokonywanie własnych słabości, które wpływa na życie poza salą treningową.

Jak wygląda współpraca?
Zawsze zaczynam od ustalenia celów oraz ograniczeń treningowych (czasowych, zdrowotnych itp.). Następnie ustalamy wspólny plan działania – ilość i charakter wspólnych treningów, oraz tych, które trenujący będzie wykonywał sam (pod moim nadzorem). Realizacja planu, mimo, że związana z wysiłkiem to zazwyczaj czysta zabawa.

W czym się specjalizuje?
Moje treningi, to przede wszystkim harmonijny rozwój wszystkich cech motorycznych. Jestem zwolennikiem treningu funkcjonalnego i prozdrowotnego, ale uwielbiam prowadzić też treningi boksu, taekwondo, mma, zapasów i brazylijskiego jiu-jitsu.

Moja historia:
Swoją sportową drogę rozpocząłem jako mały chłopiec od treningów Taekwondo Olimpijskiego. W tej dyscyplinie zdobyłem czarny pas, oraz wiele tytułów Mistrza Polski. Wiele lat byłem członkiem kadry narodowej i reprezentantem polski na imprezach najwyższej rangi. Po zakończeniu kariery w Taekwondo Olimpijskim, rozpocząłem treningi innych dyscyplin, zdobywając m.in. medale Mistrzostw Polski w Brazylijskim Ju-Jitsu. Następnie rozpocząłem karierę profesjonalnego zawodnika MMA, która trwa po dzień dzisiejszy. Moją pasję zamieniłem w pracę i teraz, jako trener, dzielę się moimi doświadczeniem z podopiecznymi.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trening nastawiony na prawidłowy rozwój całego ciała,
trening prozdrowotny łączący różne metody treningowe,
dodatkowe porady dietetyczne oraz plany treningowe,
zajęcia dostosowane do poziomu i potrzeb trenującego

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Klub

, , ,

Dzielnica

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Aleksander Rychlik”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.