Anna Posłuszna

Cześć, nazywam się Ania! Z wykształcenia jestem biologiem, z zamiłowania zajmuję się sportem. Jestem zarówno trenerem jak i czynnym sportowcem – biorę udział w biegach z przeszkodami. Moje kilkuletnie doświadczenie na pewno pomoże w realizacji Twojego celu! Zapraszam na konsultację 🙂

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
W swojej pracy z podopiecznym skupiam się na realizacji wyznaczonego celu z uwzględnieniem indywidualnych możliwości. Wychodzę z założenia, że trening powinien być zarówno satysfakcjonujący jak i przyjemny więc staram się zapewnić i przyjemną atmosferę i wymarzone efekty.

Jak wygląda współpraca?
Współpracę zaczynamy od konsultacji na której opowiesz mi o sobie dzięki czemu dowiem się w jaki sposób mogę Ci pomóc. Następnie wspólnie ustalamy plan działania a kolejny krok to już realizacja i dążenie do osiągnięcia Twojego celu.

W czym się specjalizuje?
Treningi ze mną są nastawione na poprawę kondycji, sylwetki, siły i ogólnej sprawności. Specjalizuję się w treningach outdoorowych m.in. do biegów z przeszkodami typu Runmageddon.

Moja historia:
Od kilku lat jestem mocno aktywna fizycznie a w trakcie realizacji swoich celów postanowiłam zostać trenerem i pomagać innym 😉 Swoją wiedzę stale uzupełniam szkoleniami oraz warsztatami. Jestem zawodnikiem biegów z przeszkodami (Runmageddon, Spartan Race, Barbarian Race itp.). Mam za sobą ponad 30 startów i swoje treningi skupiam głównie pod tę dyscyplinę. Ich uzupełnieniem jest kalistenika, BJJ oraz joga. Na treningach z podopiecznymi chętnie wykorzystuję doświadczenie z każdego uprawianego przeze mnie sportu.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

indywidualny plan treningowy,
trening 60-90 min. wraz z rozgrzewką oraz rozciąganiem,
stały kontakt oraz monitorowanie wyników,
konsultacje z zakresu dietetyki i suplementacji

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

E-mail

a.posluszna@gmail.com

Dzielnica

, , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Anna Posłuszna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.