Bartłomiej Barczak

Cześć mam na imię Bartek. Trenerem Personalnym jestem od 6 lat . W tym czasie zdążyłem przeprowadzić ponad 5 tys. Treningów Personalnych, które pozwoliły zrzucić mnóstwo zbędnych kilogramów.

W mojej pracy największą motywacją są wyniki moich klientów oraz wspólna realizacja ich marzeń związanych z wyglądem. Lwią część swojego czasu poświęcam na treningi 1 na 1, ale również prowadzę zajęcia grupowe z Cross Treningu, Tabaty, czy Mobility.

Jestem również bardzo aktywny na moich social mediach, gdzie za darmo dzielę się swoją wiedzą z moimi odbiorcami. Naturalną formą przekazu jest video, więc zapraszam Cię na mojego Instagrama (@TrenujzBartkiem) lub YouTube (Trenuj z Bartkiem TV).

Możesz mnie również znaleźć w lokalnych mediach. Prowadzę Aktywne Poranki w Telewizji Polskiej oraz cyklicznie organizuję projekty z Radiem Eska Trójmiasto.

W swoich treningach główny nacisk kładę na indywidualizację. Głęboko wierze, że każda osoba jest inna i potrzebuje czegoś innego. Poszczególny plan/trening jest dobrany w taki sposób, żebyś mógł w jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzone efekty.

Zapraszam na pierwsze spotkanie, które pozwoli mi Ciebie bliżej poznać i ustalić indywidualny plan działania.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Uwielbiam pisać o sobie 🙂 jeżeli chcesz mnie lepiej poznać to zapraszam Cię na moją stronę, gdzie w zakładce “o mnie” znajdziesz pełen opis mojej osoby.

Link do strony:
ttps://trenujzbartkiem.pl/o-mnie/

Dodatkowo zajrzyj na moje social media, żeby poznać mnie bliżej, zobaczyć jaki jestem, jak wyglądają kulisy z moich treningów z podopiecznymi. Naturalna forma przekazu to dla mnie Video, więc zapraszam Cie na mojego Instagrama (@TrenujzBartkiem) lub YouTube (Trenuj z Bartkiem TV).

Jak wygląda współpraca?
Pierwszy nasz wspólny kontakt będzie poprzedzony konsultacją połączoną z krótkim treningiem zapoznawczym, po którym będę mógł stworzyć indywidualny plan działania dostosowany do Twoich możliwości fizycznych, celów i oczekiwanych rezultatów.

Czas Treningu: 55′

Lokalizacja: Trójmiasto

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się w SKUTECZNYM treningu. Opartym na wynikach. Żadna forma aktywności nie jest mi obca. W swoich treningach główny nacisk kładę na indywidualizację. Głęboko wierze, że każda osoba jest inna i potrzebuje czegoś innego. Poszczególne treningi oraz ogólny plan jest dobrany w taki sposób, żeby każda osoba z którą współpracuję, mógła w jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzone rezultaty.

Większą część swojego czasu spędzam na treningach 1 na 1, ale również prowadzę zajęcia grupowe z Cross Treningu, Tabaty, Treningu Obwodowego czy Mobility w sieci siłowni ZDROFIT na terenie Trójmiasta.

Moja historia:
Kilka lat temu odłożyłem na bok piłkarskie marzenia i przeniosłem się z murawy na salę treningową. Zmusiła mnie do tego kontuzja kolana. Setki godzin spędzonych w siłowni na rehabilitacji pozwoliły mi zakochać się w tym miejscu. Dowiedziałem się czym tak naprawdę chce zajmować się w życiu. Pomagać ludziom spełniać marzenia związane z ich wyglądem. W tym czasie na własnym przykładzie dowiedziałem się jak ogromny wpływ na nasze ciało i ogólne samopoczucie ma regularna aktywność fizyczna. Zrobiłem papiery na Trenera Personalnego i od razu ruszyłem w poszukiwaniu swojego pierwszego pracodawcy. Początkowo pracowałem jak instruktor na siłowni, żeby z czasem przejść na swoje 🙂 Dalej realizuję się pomagając kolejnym osobą w swojej podróży po lepszy wygląd.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 55 min
– Profesjonalną opiekę trenerską
– Kilkuletnie doświadczenie specjalisty
– Ciągłą motywację
– Regularną kontrolę postępów
– Elastyczność godzinową
– Opiekę poza treningami
– Plan działania dostosowany do Twoich preferencji, możliwości i predyspozycji
– Wsparcie w kryzysowych momentach

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

, , , , , , , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Bartłomiej Barczak”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.