Łukasz Szaraczyński

Cześć!
Jestem Łukasz, treningami zainteresowałem się ponad 10 lat temu z początku była to siłownia, następnie wciągnął mnie crossfit, który amatorsko trenuje cały czas!

 

Opis

Jakim jestem trenerem?

Trening powinien dodawać Tobie energii, sprawiać satysfakcję realizować Twoje cele a jednocześnie podnosić Twoją samoocenę!

Jak wygląda współpraca?

Współpracę rozpoczynam od konsultacji, następnie przeprowadzimy jedno spotkanie na którym przeprowadzimy wszystkie niezbędne testy ruchu, następnie określimy cele współpracy oraz czas w jakim chcemy te cele zrealizować. Następnie układam plan i działamy.

W czym się specjalizuje?

  • Treningi personalne,
  • Treningi przygotowania motorycznego,
  • Treningi grupowe typu cross

Moja historia:

Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat, już w szkole podstawowej trenowałem zapasy. Następnie przez ponad 8 lat trenowałem breakdance. Po krótkiej przerwie ze sportem wróciłem do treningów już na siłowni, gdzie uczyłem się wszystkiego od podstaw. Sam współpracowałem z kilkoma trenerami personalnymi, żeby osiągnąć swoje cele, wciągnęło mnie to na tyle, że postanowiłem sam zrealizować kurs trenera personalnego oraz trenera przygotowania motorycznego a następnie kilku kursów z pracy z Kettlami oraz podstawy dietetyki. Do dzisiaj regularnie trenuje, dbam o zdrowie!

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

2 Lata

Doświadczenie treningowe

10 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-Trening, konsultacje,
-porady dietetyczne

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Dzielnica

, ,

Klub

, ,

Cena od

100 zł

Cena do

100 zł