Magdalena Ruta

Cześć, nazywam się Magda, jestem zawodniczką Crossfit, a sport uprawiam już od 6 roku życia. Codziennie rozwijam się na płaszczyźnie sportowej jak i trenerskiej. Chętnie umówię się z Tobą na trening personalny na terenie Trójmiasta. Zapraszam do kontaktu przez Instagram lub E-mail.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Jestem osobą bardzo energiczna oraz uśmiechniętą, uwielbiam kontakt z ludźmi co przekłada się na miły czas spędzony na treningach. Staram się zarazić podopiecznych do aktywności fizycznej, aby każdego dnia czuli się silniejsi oraz aby stawiali sobie coraz to wyższe cele do realizacji.

Jak wygląda współpraca:

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzam darmową konsultację, aby dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat moich przyszłych klientów. Dodatkowo przeprowadzamy test sprawności klientów co pozwala na późniejsze zaplanowanie działania. Każdy kolejny trening jest już praca nad słabościami oraz świetną zabawa dla moich klientów.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuje się w poprawie sprawności moich klientów, aby w życiu codziennym nie mieli problemu z podstawowymi czynnościami. Po treningach noszenie zakupów czy wchodzenie po schodach nie będzie już żadnym wysiłkiem.

Moja historia:

Od małego dziecka uprawiam sport, na początku było to pływanie, później moje serce skradł taniec towarzyski który towarzyszył mi przez 8 lat życia. Po skończeniu tanecznej kariery zdecydowałam się na rozpoczęcie treningu siłowego nauki podstaw, trwało to 2.5 roku, jednak brakowało mi współzawodnictwa które było ze mną przez większość życia, więc postanowiłam spróbować swoich sił w CrossFit, co okazało się strzałem w 10tke! Przez lata uprawiania sportu miałam swoje wzloty i upadki, ale wiele się nauczyłam od moich trenerów co zainspirowało mnie do dostania trenerem.

 

 

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

16 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

Trenując ze mną możesz być pewny/a stałego kontaktu oraz dodatkowego planu treningowego do realizacji indywidualnej.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, w plenerze

Dzielnica