Michał Lamprecht

Czesc, nazywam się Michał i jestem absolwentem AWF’u oraz pasjonatem wszelkiego rozwoju aktywności. W pracy z podopiecznymi skupiam się tylko na treningu jako aktywności fizycznej, ale też na tym żeby ta aktywność sprawiała przyjemność. Lubię uświadamiać swoich podopiecznych co i po co jest wykonywane 😊

 

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem osobą otwartą, wesoła, lubię żartować i staram się aby Nasz trening przebiegał w przyjemniej atmosferze, uwzględniam to, że jest czas na to, żeby pracować, ale też jest czas na to żeby porozmawiać. Liczy się dla mnie to żeby trening wykonywany był sumiennie i starać się namawiać moich podopiecznych, aby przekraczali swe bariery.

Jak wygląda współpraca?

Nasza współpraca zaczyna się od konsultacji, może to być telefoniczna bądź twarzą w twarz. Na konsultacji zależy mi aby jak najwięcej dowiedzieć się o osobie, aby plan treningowy był dostosowany pod Nią. Pierwszy trening jest darmowy, na nim sprawdzam obecny poziom sprawności fizycznej, dokonuje oceny sylwetki, czy są problemy natury posturalnej i inne.

W czym się specjalizuje?

Moja specjalność to:
– trening siłowy,
– trening kalisteniczny / trening z doczepionym ciężarem – podciągnięcia lub dipy,
– przygotowanie motoryczne pod dany sport,
– trening strongmana.

Moja historia:

Jestem osobą, która zawsze była aktywna, grałem w koszykówkę, trenowałem przez jakiś czas boks, a następnie skupiłem się na treningu siłowym i wszelkich jego odmianach, sprawdziłem wiele metod na sobie i to doświadczenie przenoszę na podopiecznych. Jestem pasjonatem i chce pomóc ludziom wdrożyć się w aktywny tryb życia i pokonywanie swoich ograniczeń.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

2 Lata

Doświadczenie treningowe

5 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– konsultacje dietetyczne
– codzienny kontakt
– dostosowanie się godzinowo w miarę możliwości
– plan treningowy
– kształtowanie świadomości ruchu i wiedzy merytorycznej

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Dzielnica

Klub

Cena od

80 zł

Cena do

120 zł