Natalia Kruk

Heya tu Natalia Jestem trenerką od roku, chciałabym zaprosić Ciebie do wspólnej współpracy w swojej ofercie posiadam plany dietetyczne jak i również plany treningowe konsultacja ze mną jest całkowicie darmowa na start przeprowadzamy krótką rozmowę po której sam zdecydujesz czy warto jest skorzystać z moich usług to tak na szybko jeśli chciałabyś wiedzieć coś więcej odezwij się a ja pozdrawiam Ciebie serdecznie i trzymaj się 🙂

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Jeśli szukasz szczerej oraz energicznej i zawsze uśmiechniętej Trenerki, która Cię zmotywuję i pomoże oraz będzie Cię wspierać to dobrze trafiłeś/aś. Staram się zapewnić komfort moich podopiecznych aby czuli się najlepiej i byli najlepszą wersją siebie w tym żeby wiedzieli, że mają zawsze osobę która ich wesprze i zrozumie.

Jak wygląda współpraca:

Konsultację zaczynam od wywiadu z klientem każdy z nich ma do mnie stały kontakt w tym wsparcie w codziennych działaniach. Wszystkie plany treningowe jak i diety są dostosowywane do własnych potrzeb. Plany żywieniowe są indywidualnie rozpisywane dla każdego klienta po wcześniejszej przeprowadzonej rozmowie/wywiadzie ze mną. Plan treningowy dobieramy zawsze razem z klientem bazując na celu jaki chce osiągnąć. Wstępnie przed rozpisaniem planu wysyłam filmik z ćwiczeniami sprawdzającymi zakresy ruchomości w danych partiach ciała (mobilność ) oraz (stabilność) klienta dopiero wtedy na tej podstawie dobieram odpowiednie ćwiczenia dla danej osoby.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuję się w treningu siłowym w tym kalistenice. Również w treningach interwałowych czy cardio. Stawiam dużą uwagę na sprawność ciała co za tym idzie ćwiczenia stabilizująco mobilizacyjne które moim zdaniem każdy powinien wykonywać aby być sprawnym i mobilnym zdrowym a przede wszystkim funkcjonalnym 🙂

Moja historia:

Na siłowni swą przygodę rozpoczęłam w wieku 16 lat. Ale jeszcze za nim zajęłam się siłownią i ćwiczeniami trenowałam piłkę nożną jakże również też inne sporty. Sportu nigdy nie było dla mnie za mało dosłownie każdy mój wolny czas poświęcony był na aktywność co w efekcie pchnęło mnie ku siłowni a może to i dobrze bo wcześniejsze moje wolne chwile wolałam spędzać na komputerze grając w gry i streamując, nie zważając na to co spożywam w ciągu dnia nie dbając o ruch i nieprzespane noce.

 

 

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

10 lat

Doświadczenie treningowe

1 rok

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

-Trening personalny

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, w plenerze

Dzielnica

, , , , , , , , ,

Cena od

40 zł

Cena do

100 zł