Karolina Zadrożna

Hej,
Jestem Karolina. Obecnie studiuję fizjoterapię oraz jestem certyfikowaną trenerką.

Myślisz o tym, by poprawić sylwetkę, zdrowie a motywację wznieść na wyżyny?
Nie odkładaj niczego na później i ZACZNIJ JUŻ DZIŚ razem ze mną! 🙂

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, zachęcam do kontaktu, wszystko Ci wyjaśnię! 😉

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem przede wszystkim trenerem wymagającym, ale też indywidualnie podchodzącym do każdego klienta. Priorytetem we współpracy ze mną jest Twój cel, pewność siebie, lepszy komfort życia codziennego, ale przede wszystkim zdrowie! Dbam o to, by plan jaki dobieram dla swoich klientów był przede wszystkim możliwy do zrealizowania dla danej osoby oraz jej poziomu zaawansowania. W planie treningowym, także dodaję ćwiczenia profilaktyczne/prerehabilitacyjne, iż w obecnej cywilizacji to nieuniknione, by ktoś był bez bólu. Jestem też fanką progressu, ale z prawidłową techniką wykonanego ćwiczenia. W pracy z klientem zawsze na względzie mam jego dobre samopoczucie oraz profilaktykę lub/i poprawę szeroko pojętego zdrowia.
Dodatkowo, staram się być trenerem wyrozumiałym oraz tzw ‘życiowym’. 🙂

Jak wygląda współpraca?

Głównym filarem współpracy są przede wszystkim Twoje chęci i zaangażowanie. Reszta to kwestia uczciwej pracy i czasu.

Każdą współpracę z Klientem poprzedzam szczegółowym formularzem dot. jego stylu życia, zdrowia, diety, aktywności fizycznej, historii chorób itp. Na podstawie tego, jestem w stanie zaproponować Klientowi mój pomysł na jego cel. Dodatkowo ułożenie planu treningowego poprzedzam prostym testem sprawnościowym, który pozwala mi zweryfikować poziom wyjściowy obecnej sprawności Klienta. Jeśli jest taka możliwość, proszę o wykonanie analizy składu masy ciała. Wtedy układam plan treningowy względem celu i możliwości Klienta względem samego planu, jak i sprzętu oraz warunków do odbywania tych treningów.
Współpraca ze mną oparta jest na stałym kontakcie :), monitorowaniu postępów, raportowaniu głównie co 2 tygodnie oraz edukacji żywieniowej. Jestem osobą, która nie jest za sztywnymi dietami, ale jeśli jesteś osobą początkującą, również na wstępie układam plany dietetyczne, byś mógł poznać zasady odżywiania się.

W czym się specjalizuje?

  • Trening kulturystyczny,
  • Trening medyczny,
  • Trening funkcjonalny,
  • Treningu piłkarskim pozameczowym (wiek 12-18),
  • Redukcji bólu przewlekłego,
  • “Zdrowy Kręgosłup”

Moja historia:

Wszystko zaczęło się od chęci bycia bardziej śmiałą i pewną siebie. Rozpoczęłam swoją historię ze sportem od tańca nowoczesnego, biegania, karate, przez ZUMBĘ, jogę, treningi domowe, kończąc i pozostając po dziś dzień na terenie siłowni, ćwicząc kulturystycznie. Radość z faktu odbywania treningów oraz zmiana sylwetki, wprowadziły mnie w świat pasji i fascynacji ludzkim ciałem, stąd też pomysł na studiowanie fizjoterapii oraz wyznaczenie sobie ambitnego celu treningowego.
Dlatego dziś, poczucie spełnienia przynosi mi, gdy z bagażem swojej wiedzy i doświadczenia, jestem w stanie porozmawiać z kimś na temat treningu, fizjoterapii i szeroko pojątego zdrowia. Od swoich Podopiecznych lubię słyszeć, że czują się lepiej, ból się zredukował, aktywnośc fizyczna daje im więcej energii itd. To mnie jeszcze bardziej wciąga i napędza w imię tego co robię!

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

9 lata

Trening grupowy

Nie

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

90 min

Cena treningu zawiera:

-Treningi personalne online/ 1:1
-Monitorowanie postępów
-Kontrolowane wsparcie poprzez suplementację
-Kształtowanie trwałych nawyków
-Poprawa samopoczucia oraz redukcja dysfunkcji
-Dieta dobrana do Twoich przystosowań

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, online, w plenerze

Klub

,

Dzielnica

, , , , , , ,

Cena od

100 zł

Cena do

200 zł