Zuzanna Pyszel

Wierzę, że trening powinien służyć nie tylko realizacji celu sportowego, ale także podniesieniu poziomu energii. Jestem przekonana, że większość trudności można przezwyciężyć z pomocą dobrze dobranego ruchu i odpowiedniego nastawienia.

Opis

Jakim jestem trenerem:

Jestem magistrem fizjoterapii i trenerem personalnym. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od lat jestem związana ze spotem – początkowo trenowałam akrobatykę, następnie zamieniłam ją na lekkoatletykę, w której wielokrotnie zdobywałam medale Mistrzostw Polski. Jestem osobą dynamiczną i żywiołową, a swoją energią staram dzielić się z Podopiecznymi w ramach sesji treningowych.

Jak wygląda współpraca:

Każdy cykl treningowy poprzedzam treningiem wprowadzającym, podczas którego zbieram dokładny wywiad z Klientem, jak również sprawdzam możliwości jego ciała.
Pytam o przeszłość treningową, stan zdrowia, styl życia, a także wspólnie z Klientem zastanawiam się jaki cel treningowy najlepiej korespondowałby z jego potrzebami.
W rozmowę wplecione są testy sprawnościowe pozwalające ustalić wyjściowy poziom sprawności Klienta. Jeśli jest taka wyraźna potrzeba przeprowadzam także analizę składu ciała na wadze typu Tanita.

W czym się specjalizuje:

W pracy z Klientem wprowadzam elementy różnych dyscyplin sportowych tak, aby treningi były różnorodne, atrakcyjne i nakierowane na wszechstronną poprawę sprawności fizycznej. Podczas sesji treningowych chcę nauczyć prawidłowego wzorca ruchu, aby osoba była w stanie niwelować to, co jest dla niej źródłem zmęczenia i zaburzeń ruchowych.

Moja historia:

W sporcie zakochałam się wiele lat temu, a teraz staram się pokazać innym, że trening nie musi być obowiązkiem, a może stać się przyjemnością. Na treningach z Podopiecznymi wykorzystuję wiedzę zdobytą jako fizjoterapeutka, aby pomóc pozbyć się dysfunkcji narządu ruchu i poprawić jakość życia. Czerpię także z własnego doświadczenia sportowego w akrobatyce i lekkoatletyce.

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

3 lata

Doświadczenie treningowe

12 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

– wstęp do profesjonalnie wyposażonego studia treningowego
– elementy fizjoterapii lub masażu w zależności od potrzeb Klienta
– stały kontakt telefoniczny i/lub mailowy pomiędzy sesjami treningowymi
– przygotowywanie planów treningowych do samodzielnego realizowania przez Klienta

Prowadzę treningi

w domu, online, w plenerze, w Studio Treningowym

Klub

, ,

Dzielnica

,