Radek Borowy

Cześć!
Z chęcią pomogę Ci osiągnąć Twój cel! 🙂
Krótko o mnie:
Szkolenia – głównie robiłem je w CSS (centrum szkoleń sportowych) oraz PFS (Profi Fitness School) m.in. takie szkolenia jak: instruktor siłowni + trener personalny (3 miesięczny kurs), dietetyka w sporcie, mobilność stabilność oraz wzorce ruchowe, kształtowanie kobiecej sylwetki, kształtowanie pośladków, programowanie planów treningowych.

Doświadczenie – na początku kilka lat za darmo prowadziłem treningi dla rodziny, przyjaciół i najbliższych osób w celu zdobycia doświadczenia. Teraz 4 lata jako trener personalny w Zdroficie.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem wyluzowany, spokojny, konsekwentny. W kwestii pracy lubię mieć wszystko zaplanowane. W mojej pracy uwielbiam dążenie do konkretnego celu wspólnie z klientem.

Jak wygląda współpraca?

Na treningi umawiamy się z tygodnia na tydzień, do piątku każdego tygodnia proszę o „dyspozycyjność” moich ludzi i wyznaczenie dni i godzin kiedy by im najbardziej pasowało przyjść na trening, a kiedy nie mogą. Pod wasze preferencje układam swój grafik i wspólnymi siłami działamy i staramy się o lepszą wersje ciebie!

W czym się specjalizuje?

Większość moich dotychczasowych klientów chciała po prostu uzyskać lepszą sylwetkę. Każdy z nich dodatkowo odczuł efekty uboczne takie jak m.in. Lepsze samopoczucie lub poprawa kondycji. Zdarza mi się też przygotowywać osoby do wszelkiego rodzaju testów sprawnościowych

Moja historia:

Zaczęło się od piłki ręcznej w wieku 6/7 lat, kiedy to jeździłem z moim starszym bratem na mecze. Tam sobie z boku obserwowałem, a w międzyczasie bawiłem się piłką. Trener szybko dostrzegł potencjał i wziął mnie do drużyny. Od tego czasu sport jest w moim życiu nieprzerwanie aż do teraz.

Uprawiane sporty – moim głównym sportem była piłka ręczna, która pochłonęła mnie totalnie i prowadziła mnie przez życie około 12 lat. Miałem wtedy 8-10 treningów w tygodniu i zdobyliśmy z drużyną z małego miasta liczne osiągnięcia takie jak m.in. : mnóstwo pucharów na turniejach ogólnopolskich jak i kilku europejskich, kilkukrotne mistrzostwo województwa, medale na mistrzostwach Polski. Zdobyłem też sporo wyróżnień, np. za najlepszego zawodnika drużyny lub turnieju oraz w sezonie 2014/2015 zostałem królem strzelców ligi mazowieckiej zdobywając 206 bramek w 21 meczach.
Poza tym uprawiałem i uprawiam mnóstwo innych sportów: przez jakiś czas byłem w drużynie piłki nożnej, amatorsko gram w tenisa, gdy jest ciepło jeżdżę na rowerze na wyprawy po Polsce, gram w siatkówkę plażową na brzeźnie, oraz uwielbiam: snowboard, długie spacery po lasach i wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną!

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

17 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– Trening, gdzie przez godzinę poświęcam Ci całą swoją uwagę
– wskazówki, porady jak w najzdrowszy i najłatwiejszy dla Ciebie sposób wykorzystać swój potencjał i osiągnąć lepszą wersje siebie
– lata nauki i kilkanaście tysięcy włożonych w szkolenia

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Cena od

80 zł

Cena do

150 zł