Radek Busłowicz

Z przyjemnością pomogę Ci wyrzeźbić ciało, nabrać masy mięśniowej, siły, spwnosci i realizacji innyh twoich celów w dobrej atmosferze. Zapraszam. Trener Radek

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Do treningu podchodzę kompleksowo. Lubie wykorzystywać trening funkcjonalny, wolne ciężary, maszyny, wszystko co działa i nie jest nudne .Wasze cele są moimi i wspólnie walczymy o ich zdobycie.

Jak wygląda współpraca?
Spotykamy się na wstępnej konsultacji gdzie omawiamy twoje cele, preferencje i podstawowe informacje. Potem robimy mały trening gdzie sprawdzam twoją postawę, robię testy wzorców ruchowych niezbędne do ułożenia spersonalizowanego planu treningowego i umawiamy sie na kolejne spotkanie.

W czym się specjalizuje?
Re-kompozycja składu ciała w połączeniu z ćwiczeniami korygującymi wady postawy to najlepszy sposób na piękne, sprawne i zdrowe Ciało które wszyscy chcemy. Odpowiedni trening i system żywieniowy to klucz do osiagniecia wymrzonej sylwetki i dobrego samopoczucia .

Moja historia:
Sport od młodego wieku był w moim życiu blisko.Tylko szkoda ze lata temu nie było jeszcze takiej świadomości i informacji do zdobycia a nadgorliwa determinacja doprowadziła mnie do paru kontuji. Szkolenia, kursy, fachowa literatura i lata spędzone w sporcie na kierunkowały mnie odpowiednio. Dziś wiem jak ważne by zaplanować i mądrze trenować w odpowiedni sposób.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– 60 lub 90 minut treningu
– plany trenigowe
– doradztwo dieteyczne
– monitorowanie postepów
– wsparcie

Trening grupowy

Nie

Prowadzę treningi

w domu

Klub

, ,

Dzielnica

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Radek Busłowicz”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.