Kamil Świerżewski

Witaj, tu Kamil! Jeśli twoim celem jest poprawa zdrowia, samopoczucia ,a także pragniesz uatrakcyjnić wygląd własnego ciała to jestem tu ,aby Ci pomoc! Zapraszam Cię na spotkanie, pamiętaj zdrowie masz tylko jedno!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
W dużej mierze dbam o zdrową i pozytywną relację ponieważ uważam ,że jest to jeden z głównych warunków do osiągnięcia naszego sukcesu podczas współpracy. Trening ma być przyjemnością i kolejną przygodą z której będziemy oboje usatysfakcjonowani. Do pracy podchodzę z pełnym profesjonalizmem i pasją, dlatego oddaję się jej w 101%. Zwracam szczególną uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń, zrównoważony rozwój oraz brak monotonii. Twój stan zdrowia jest najważniejszy dlatego skupię się na poprawie jego stanu ,a dzięki aktywności fizycznej poprawi się również twoje samopoczucie co znacznie wpłynie na całokształt twojego tygodnia.

Jak wygląda współpraca?
Zawsze rozpoczynamy od spotkania wstępnego: kwestionariusz medyczny, ustalenie celów treningowych , pomiar i analiza ciała oraz wykonanie kilku testów sprawnościowych wraz z treningiem. W dalszej części omawiamy warunki współpracy, dostępność kalendarza oraz czego oczekujemy na przyszłych sesjach.

W czym się specjalizuje?
Pracuje głównie z osobami które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów oraz osiągnąć efekt atrakcyjnej, zdrowo wyglądającej sylwetki, dzięki spalaniu tkanki tłuszczowej oraz budowaniu mięśni. Jestem zwolennikiem zrównoważonego rozwoju dlatego wykorzystuje techniki treningu z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, treningu siłowego, cross fit oraz metody obwodowej. Skupiam się również na korygowaniu postawy twojej sylwetki z której często wynikają różnorakie bóle np. odcinka lędźwiowego.

Moja historia:
Ze sportem oraz aktywnością fizyczną związany jestem od najmłodszych lat, zaczynając od piłki nożnej w której występowałem na najwyższych szczeblach w kategorii juniorskiej, następnie po kontuzji rozpocząłem pracę ze sportami siłowymi ,a także pogłębianiem pasji na temat zdrowych systemów żywienia , treningu funkcjonalnego oraz sportów sylwetkowych. Jako trener postanowiłem skupić się na potrzebach klienta, na jego celach oraz wyzwaniach ,ale także poprawie tych wad których sam klient nie zauważa np. wada postawy, zwiększanie zakresów ruchu wynikające z przykurczy oraz osłabienia mięśni.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 70 min
– dostosowanie treningu do poziomu sprawności oraz preferencji klienta
– opieka dietetyczna w postaci planu
– rozgrzewka, trening główny z ujęciem głównych celów klienta, elementy stabilizacyjne oraz rozciąganie

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

Dzielnica

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kamil Świerżewski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.