Kamil Miloszewski

Cześć, nazywam się Kamil i jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Oczekujesz zmian w swoim życiu? Ja chętnie Ci w tym pomogę!

Wyczyść

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem trenerem wymagającym, zawsze celuję w jak najwyższe cele i każdego klienta traktuje jako wyzwanie. Zawsze staram się mieć dobrą, przyjacielską relację z podopiecznymi, aby współpraca przebiegała w dobrej atmosferze. Każdy osiągnięty wspólnie cel świętuje wraz z podopiecznym i jestem z nich niezmiernie dumny.

Jak wygląda współpraca?
Każdą współpracę rozpoczynam od wywiadu medycznego oraz konkretnego określenia celu, do którego wraz z podopiecznym będziemy dążyć- właśnie dlatego wykonuję pomiary podopiecznego regularnie, aby móc pokazać progress. Każdego klienta traktuję inaczej, ponieważ nie wierzę w schematy i wiem, że każdy z nas potrzebuje nieco innych metod treningowych. Treningi układam w taki sposób, aby klient przychodził na nie z uśmiechem na twarzy oraz aby się na nich nie nudził. Po każdym treningu wykonuję stretching asystowany w celu rozluźnienia mięśni i przyspieszenia regeneracji.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się w treningu siłowym, treningu funkcjonalnym, a także treningu ukierunkowanym na redukcję tkanki tłuszczowej

Moja historia:
Sport w moim życiu był obecny od dziecka. Zaczynałem od piłki nożnej, później trenowałem siatkówkę i w szkole średniej zacząłem ćwiczyć na siłowni. Stało się to moją pasją, która utrzymuje się do dziś. Właśnie wtedy postanowiłem połączyć pracę z moim hobby i tak zostałem trenerem personalnym i zacząłem rozwijać się w tym kierunku. Pomoc innym w osiąganiu swoich celów jest dla mnie ogromną frajdą i sprawia to, że każdego dnia wstaję do pracy pełen motywacji.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– Stałe monitorowanie i omawianie postępów (pomiary i inne formy sprawdzania progressu)
– Pomoc dietetyka z ewentualnymi zmianami w planie żywieniowym
– Stały kontakt poza treningami
– Plan treningowy

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Klub

, ,

Dzielnica

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kamil Miloszewski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.