Kamil Konopka

Trening personalny jest czymś o czym myślisz? Zapraszam do kontaktu i współpracy a ja postaram się zmotywować Cię do pracy nad sobą i choć częściowo zarazić moją pasją do sportu i przemyślanego, świadomego odżywiania.

Opis

Jakim jestem trenerem?

W ostatnim czasie liczba trenerów personalnych znacznie wzrosła. Dzisiaj już każdy może zostać trenerem. Przez to zjawisko bardzo trudno znaleźć odpowiednią osobę, która podchodzi do pracy z pasją i indywidualnie traktuje każdego podopiecznego. Dobry trener ocenia, planuje, pomaga w realizacji celów, kontroluje, analizuje i modyfikuje. Jest to skomplikowany proces, który wymaga regularnej współpracy.
Zapraszam na darmową konsultację i trening próbny.

Jak wygląda współpraca?

Po ocenie stanu fizycznego i psychicznego, ustalamy cele i metody do ich realizacji. Nie ma jakiegoś schematu, wg którego postępuję z podopiecznymi , ponieważ jest to kwestia zbyt indywidualna i zależy od zbyt dużej ilości parametrów. Staram się jak najbardziej dopasować do możliwości i oczekiwań klienta, jednocześnie motywując do ciężkiej pracy.

W czym się specjalizuje?

 Redukcja tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, poprawa parametrów siłowych , wytrzymałościowych, mobilności, stanu zdrowia i samopoczucia.

Moja historia:

Sport i aktywność fizyczna towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Początkowo była to koszykówka, ale kontuzje , rozpad drużyny i chęć ukształtowania bardziej atletycznej sylwetki, pchnęły mnie ku siłowni i sportom sylwetkowym. Bardzo szybko przerodziło się to w pasję i zacząłem zgłębiać wiedzę z zakresu treningu , dietetyki i suplementacji oraz wszystkich aspektów z tym związanych. Trwa to do dziś i staram się na bieżąco aktualizować swoją wiedzę, oraz dzielić się nią z podopiecznymi.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– Trening trwający 60 minut ( w razie potrzeby i możliwości dłużej )
– Stały kontakt mailowy lub telefoniczny
– Plan dietetyczny i suplementacyjny

Doświadczenie zawodowe

3 lata

Doświadczenie treningowe

24 lat

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Trening grupowy

Nie

Długość treningu

60 min

Klub

,

Dzielnica

Cena od

90 zł

Cena do

150 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kamil Konopka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.