Joanna Kędziora

Zapraszam do kompleksowej współpracy nad Twoim ciałem, zdrowiem, pozytywną samooceną. Prowadzę treningi personalne na terenie Warszawy, głównie w klubach Mcfit, ale również dojeżdżam do domu lub pracy Klienta. Jestem wymagająca, na treningu dajemy z siebie 100%,Ty i ja bo stanowimy zespół, który gra do jednej bramki. Ustalamy wspólnie cel naszej pracy, a dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, odpowiedniej diecie i suplementacji, jesteśmy w stanie osiągnąć sukces. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Maksyma i Laury. Swoją wiedzą i doświadczeniem będę Cię wspierać w drodze do Twojego celu. Zapraszam Cię już dzis!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem wymagająca wobec siebie i moich Klientów. Motywuję do pracy nad sobą, a dzięki temu zyskujesz zdrowie, wymarzoną sylwetkę i pewność siebie. Na każdym treningu jest moc pozytywnej energii.

Jak wygląda współpraca?
Współpracę zaczynamy od konsultacji treningowo – dietetycznej, na której ustalamy wspólnie cel naszej pracy – krótko i długoterminowy. Po konsultacji dobieram indywidualny trening zgodnie z Twoimi preferencjami i ustalonym celem. Daję wskazówki nad czym warto popracować. Omawiamy również plan żywienia bo jest nieodłącznym elementem naszej współpracy. Proponuje różne rozwiązania w zależności od Twojego stylu życia.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym oraz modelowaniu sylwetki. Stawiam na różnorodność w treningu, tak aby trening był ciekawy i dostarczał mnóstwa endorfin. Wykorzystuję różne sprzęty fitness – trx, kettelbels, bosu, piłki, wolne ciężary i inne.

Moja historia:
Z wykształcenia jestem inżynierem materiałoznawcą, jednak prawdziwą pasję odnalazłam w propagowaniu zdrowego stylu życia. Prawdziwą satysfakcją są dla mnie moi zadowoleni Klienci, kiedy czuja się ze sobą dobrze, osiągają swoje cele a co więcej utrzymują je.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 90 minut
– Konsultacja treningowo – dietetyczna,
– pomiary ciała,
– plan żywienia, plan treningowy, stały kontakt.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

, , ,

Dzielnica

, , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Joanna Kędziora”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.