Izabela Porębska

SUPER! ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ! Jeśli czytasz to ogłoszenie to znaczy, że chcesz zadbać o siebie, a ja jestem w stanie Ci pomóc. Wspólnie osiągniemy Twój cel, poprawimy sylwetkę, a co za tym idzie Twoją pewność siebie. Będziesz szczęśliwszy, a przede wszystkim zdrowszy!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Nie jestem trenerem bo muszę, pracuję, bo lubię. Sukces moich podopiecznych jest moim sukcesem, dlatego robię wszystko, abyś osiągnął swój cel, zdrowo i bezpiecznie.
Mogłabym jeszcze napisać, że pracując ze mną masz gwarancję poprawy wyglądu… że sport był zawsze obecny w moim życiu… Mogłabym… ale najpierw porozmawiajmy.
Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, pozbyć się wiecznie towarzyszącego bólu, jesteś zmotywowany i gotowy do pracy, czekam na kontakt. Resztą zajmiemy się razem.

Jak wygląda współpraca?
Na początku chcę dowiedzieć się jaki jest Twój ogólny stan zdrowia, oceniam Twoją postawę i sylwetkę, sprawdzam mobilność i stabilność stawów, napięcie mięśniowe. Następnie określamy cel i do roboty!
– każdy trening dostosowany jest do indywidualnych możliwości
– ze mną nie ma rutyny, urozmaicam treningi
– każdy trening to 100% dobrze wykorzystanego czasu
– uzyskasz cenne wskazówki dietetyczne

W czym się specjalizuje?
Prowadzę treningi dla kobiet i mężczyzn.
Przede wszystkim trening funkcjonalny, którego podstawową zasadą jest wielostawowość ćwiczeń (odejście od ćwiczeń izolowanych, stosowanych w kulturystyce) oraz funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność imitująca ruchy codziennego życia.
Drogie Panie – pomogę Wam schudnąć, wzmocnić się, uelastycznić ciało, wrócić do formy po ciąży – i nie będzie tylko brzuszków i cardio ale pełen trening na wszystkie partie mięśniowe
Drodzy Panowie – oprócz klaty i łapy 😉 popracujemy nad napięciem mięśniowym, prawidłową postawą, brzuchem i mobilnością w stawach

Moja historia:
Jestem żoną, mamą dwóch chłopców, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, instruktorką fitness, instruktorką pływania, płetwonurkiem, ratownikiem oraz trenerem personalnym z kursem dietetycznym.
Trzeba nie lada konsekwencji, organizacji, wytrwałości i siły, aby połączyć te role, dlatego snu i relaksu sobie nie odmawiam 🙂 Aktywność fizyczna to mój żywioł i basta. A ponieważ bardzo lubię zarażać tym innych, liczę, że i Ty dasz się choć trochę przekonać do mojej pasji.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– ocenę sylwetki i indywidualnych możliwości
– pełen trening na wszystkie partie mięśniowe
– konsultacje online po treningu
– wskazówki dietetyczne

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

,

Dzielnica

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Izabela Porębska”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.