Polecany!

Małgorzata Siemieńska

(5 opinii klienta)

Moją specjalnością jest pomoc w uzyskiwaniu harmonijnej sylwetki, zdrowego, umięśnionego, sprężystego ciała. Lubię współpracować z osobami, które wiedzą czego chcą. Chętnie umówię się z Tobą, dowiem o Twoich potrzebach i pomogę osiągnąć cel. Prowadzę treningi personalne ONLINE.
Dostosowuję plan treningowy do twoich potrzeb i możliwości zarówno fizycznych jak sprzętowych. Ze mną zrobisz formę nie wychodząc z domu!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem osobą komunikatywną i energetyczną, zawsze z uśmiechem i poczuciem humoru. Dzięki temu łatwo nawiążemy kontakt. Interesuję się wieloma rzeczami, nie tylko sportem, więc zawsze jest o czym porozmawiać. Choć jestem wymagająca i zachęcam do pokonywania własnych ograniczeń, każdy trening dostosowuję do Twoich potrzeb, umiejętności i samopoczucia. Nigdy się nie nudzimy; oprócz potu i łez zawsze jest też dużo śmiechu. Wymagam punktualności i komunikatywności.

Jak wygląda współpraca?
Treningi rozpoczynamy od wywiadu, pomiarów, ustaleniu potrzeb, celów i priorytetów treningowych. Wykonujemy trening testowy, mający na celu ustalenie twoich możliwości: postawy, zakresu ruchu, siły i wytrzymałości. Podczas treningu dokładnie pokazuję, instruuję i koryguję wykonywanie każdego ćwiczenia. Na każdym treningu celem jest pokonanie własnych ograniczeń i dobra zabawa.

– Poprawa wydolności, siły, likwidacja przeciążeń i zastojów mięśniowych związanych z siedzącym trybem życia
– Korekcja postawy Poprawa sylwetki, zwiększenie zakresu ruchomości w stawach
– Trening funkcjonalny, zwiększenie funkcjonalnej masy mięśniowej
– Utrata zbędnej tkanki tłuszczowej, zwłaszcza tzw. oponki

W czym się specjalizuje?
Moją specjalnością jest pomoc w uzyskiwaniu harmonijnej sylwetki, zdrowego, umięśnionego, sprężystego ciała. Lubię współpracować z osobami, które wiedzą czego chcą. Chętnie umówię się z Tobą, dowiem o Twoich potrzebach i pomogę osiągnąć cel.

Moje specjalności to przede wszystkim
– kształtowanie sylwetki
– zwiększanie siły mięśniowej
– dieta, odchudzanie
– poprawa wytrzymałości

Moja historia:
Mam 57 lat, odkąd pamiętam zawsze uprawiałam jakiś sport, lubię ruch i wyczyny. Od 30 lat trenuję na siłowni, na początku celem było uzyskanie silnej, bardziej umięśnionej sylwetki, z czasem stało się moją pasją, gdyż znalazłam tutaj rozwiązanie praktycznie wszelkich problemów związanych z nowoczesnym trybem życia, polegającym na spędzaniu czasu w pozycji siedzącej oraz niezdrowym odżywianiem. 4 lata temu postanowiłam przekształcić pasję w pracę i tak zostałam trenerem personalnym, aby móc dzielić się z innymi moją wiedzą i doświadczeniem. Regularnie uzupełniam moją wiedzę o kolejne szkolenia. W zeszłym roku ukończyłam podyplomowe studia na kierunku Fizjoterapia w sporcie.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– kształtowanie sylwetki
– zwiększanie siły mięśniowej
– dieta, odchudzanie
– poprawa wytrzymałości

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

,

Dzielnica

,

E-mail

margott@softword.pl

Telefon

601331949

5 opinii dla Małgorzata Siemieńska

 1. Arek

  Super trener, indywidualne podejście

 2. Aleksandra

  Super treningi! Gosia zawsze przychodzi przygotowana i uśmiechnięta. Nie ma obijania się na zajęciach, ale zawsze jest też chwila na złapanie oddechu i krótką pogawędkę. Ćwiczymy razem już prawie rok i mogę stwierdzić, że z miękkiej kluseczki zmieniam się w kształtną osobę. Zdecydowanie polecam treningi z Gosią, jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z siłownią – wszystko wytłumaczy od podstaw i nauczy prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Dodatkowo kiedy pojawi się potrzeba, to Gosia rozmasuje spięte mięśnie lub nauczy rozluźniania na rolce.

 3. Grażyna Chomka

  Jestem osobą bardzo 50+ więc miałam obawy , że siłownia już nie jest dla mnie. Małgosia wyciągnęła do mnie pomocną dłoń i udowodniła mi, że dam radę !! Po 2 latach pracy mogę pochwalić się olbrzymim wzmocnieniem całego ciała i bardzo fajna sylwetką. Treningi z Małgosia są zawsze ciekawe bo są zróżnicowane i precyzyjnie zaplanowane. Bardzo dużą uwagę Małgosia przywiązuje do poprawności wykonywania poszczególnych ćwiczeń co jest istotne zarówno dla bezpieczeństwa jak i efektywności treningu. Same zajęcia są dostosowane do indywidualnych możliwości ale za każdym razem Małgosia wyciąga z podopiecznego 100% dzięki temu forma szybko rośnie. Bardzo polecam !!!!!!!!!!!!!!!

 4. Aneta Teter

  Małgosia Siemieńska – najlepsza trenerka jaką znam, a ćwiczyłam pod okiem różnych trenerów na przestrzeni wielu lat. Dopiero Małgosia zrozumiała jakie są moje oczekiwania względem mojego ciała i pod jej czujnym okiem moja sylwetka zaczęła w końcu nabierać pożądanych kształtów, włącznie z wyprostowaną postawą (którą wielu trenerów oraz wiele osób ćwiczących bagatelizuje). Przy Małgosi łatwo się samemu zdyscyplinować i ćwiczyć bez narzekania. W przerwach między seriami ćwiczeń nie ma opierania się o ścianę lub siedzenia (a zwłaszcza „zalegania” na maszynach do ćwiczeń z telefonem komórkowym w rękach), co dodatkowo stymuluje mózg oraz całe ciało do większej aktywności zarówno w trakcie treningu, jak i po jego zakończeniu. To, co przede wszystkim wyróżnia Małgosię i jej pracę na tle innych, to całościowe postrzeganie człowieka i jego potrzeb, stąd jej skuteczność ^_^ Małgosia jest swoją najlepszą reklamą. Wystarczy spojrzeć na jej wygląd oraz niesamowitą sprawność fizyczną ^_^

 5. Ewa K

  Super trenerka! naprawdę dostosowała trening rehabilitacyjny do moich potrzeb i mozliwości o czym najlepiej swiadczy fakt, ze moje ramie odzyskało sprawność w niecałe 3 miesiące podczas kiedy dwu kolejnych ortopedów zapewniało mnie ze potrwa to koło roku. Dodatkowym atutem jest to, ze trning łaczy z masażem poprawiajacym ukrwienie co ogromnie przyspiesza rehabilitację.Miałam kontakt z kilkoma trenerami, nie byłi źli ale ta trenerka jest poprostu świetna.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.