Radosław Stankowski

Cześć,
Jestem Radek. Kickboxingiem zajmuję się od 2007 roku.
Jestem na początku kariery trenerskiej, niemniej jednak doświadczenie zawodnicze pozwala na wypracowanie kompleksowego przygotowania (każdego klienta) do pracy grupowej.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Staram się dopracować trening do cech każdej osobowości. Uważam, że podczas walki nie warto dawać się trafić, dlatego najlepszą metodologią jest PPO (podskocz-przyp…rdol-odskocz). Poza tym wiem kiedy zawodnik musi “przycisnąć’, a kiedy można odpuścić.

Zapewnię trening sprawnościowo-wydolnościowy połączony z techniką bokserską i nauką mocnych kopnięć i odpowiednie ćwiczenia rozciągające. Ponadto skomponuję plan treningowy pracy na budowę muskulatury.
Zapraszam do współpracy – kontakt poprzez facebook : Radek Treningi.

Jak wygląda współpraca:

Po pierwszej konsultacji (nawet telefonicznej) umawiamy się na termin pierwszego treningu. Po pierwszym treningu (na podstawie jego przebiegu) wyznaczamy konkretne cele i dążymy do nich stopniowo. Istotne jest zróżnicowanie treningowe przy zachowaniu podstawowych wzorców technicznych, a wszystko dopełnia odpowiednia praca siłowa. Wszystko z odpowiednią dozą dystansu (do życia, siebie i sportu).

W czym się specjalizuje:

Staram się dobierać najlepsze metody nabyte podczas treningów w różnych miejscach. Częściowo mieszam elementy muay thai, boksu olimpijskiego oraz klasycznego kickboxingu.

Moja historia:

Jestem uczestnikiem wielu zawodów (w tym mistrzostw) w kickboxingu, moim największym sukcesem jest wicemistrzostwo na pucharze Polski w 2010 roku. Oprócz kickboxingu trenowałem także boks olimpijski, a teraz aktualnie trenuję tajski boks i kickboxing, szykuję się do zawodów w kickboxingu we wrześniu.

 

 

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

5 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

90 min

Cena treningu zawiera

1) rozgrzewka+ ćwiczenia wydolnościowe + wyrabianie gibkości,
2) Trening techniczno-taktyczny,
3) Na koniec wydolność siłowa
Do tego wszystkiego ułożę lekki trening siłowy na dni "nie-treningowe"

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Cena od

80 zł

Cena do

120 zł