Polecany!

Paweł Ziemkiewicz

(2 opinie klienta)

Witam serdecznie,
mam nadzieję, że uda mi się Ciebie przekonać do tego byś powierzył/-a mi swoje zdrowie i czas, oraz że pieniądze przeznaczone na treningi ze mną będą świetną inwestycją w SIEBIE i przybliżą Ciebie do obranego celu.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Trenowanie innych to dla mnie wielka pasja. Każdy ma swoją historię i cele do których dąży. Dla niektórych to:

– utrata kilku kilogramów,
– innych odzyskanie sprawności po urazach/kontuzjach lub latach zaniedbań,
– a jeszcze innych poprawa swoich osiągnięć w sporcie.

Do każdego podchodzę indywidualnie. Dzięki ciągle aktualizowanej wiedzy poprzez szkolenia/konferencje jestem w stanie efektywnie pomagać swoim podopiecznym, a co najważniejsze nie szkodzę. Taka też jest idea STUDIO SPRAWNEGO CIAŁA, którego jestem pomysłodawcą.

Jak wygląda współpraca?
Pierwsze spotkanie (DARMOWE) podzielone jest na trzy części.

Pierwsza to rozmowa, podczas której zapoznaje się z historią swojego podopiecznego (przebyte kontuzje/operacje, proces rehabilitacji jeśli był, uprawiane sporty obecnie oraz w przeszłości, choroby, co chciałby osiągnąć, ile czasu może poświęcić na treningi itp.).

Druga część to część praktyczna w formie treningu. Na podstawie wywiadu z pierwszej części, przeprowadzam różne testy mające na celu ocenić jakość ruchu, umiejętności techniczne, poziom siły mięśniowej oraz wydolność.

Trzecia część to posumowanie. W tej części spotkania przedstawiam realny plan uwzględniający cele określone w pierwszej części oraz możliwości ruchowe podopiecznego określone w drugiej części. Rzadko, ale się zdarza, że przed rozpoczęciem treningów zalecamy konsultację lekarską albo fizjoterapeutyczną/osteopatyczną – dopiero po zgodzie specjalisty podejmujemy treningi.

W czym się specjalizuje?
Wszechstronne wykształcenie (trener przygotowania motorycznego) pozwala mi prowadzić każdy rodzaj treningów:
– wszechstronne (biegowe, gimnastyczne, usprawniające)
– specjalistyczne (siłowe, wydolnościowe)
– kierunkowe (pod każdą dyscyplinę sportową).

na każdym poziomie zaawansowania (od amatora po zawodowego sportowca).

Specjalizuje się w powrocie do sprawności po kontuzjach:
– brak bólu,
– pełen zakres ruchomości w stawach,
– odzyskanie/budowanie siły oraz wydolności,

to rzeczy w których pomagam swoim podopiecznym.

Moja historia:
Obecnie jestem trenerem, właścicielem i założycielem SSC STUDIO.
Jestem również wieloletnim zawodnikiem brazylijskiego jiu-jitsu, miłośnikiem sportów walki, posiadaczem czarnego pasa BJJ i od 10 lat trener BJJ. Edukacja sportowa i profesjonalne treningi na AWF pozwoliły na zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie treningu motorycznego i funkcjonalnego. I – co równie ważne – kultury uprawiania sportu. Formalnie absolwent wydziału ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego, trener przygotowania motorycznego – dyplom uzyskany podczas studiów w Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Mimo wszechstronnego wykształcenia ciągle podnosi swoje kompetencje w różnych dziedzinach szeroko rozumianego ludzkiego ciała – zdrowego, sprawnego, silnego.

Odpowiadałem za przygotowanie motoryczne takich sportowców jak: Marcin Tybura (MMA), Kamil Umiński (BJJ, grappling), Rafał Korczak (Muay Thai), kadra Mazowsza – Piłka Ręczna.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– czas trwania treningu to 60 minut,
– stała profesjonalna opieka trenerska,
– kameralną atmosfera w SSC STUDIO.
– 100% motywacji do działania!

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w Studio Treningowym

Klub

Dzielnica

E-mail

kontakt@sscstudio.pl

Telefon

505 802 747

2 opinie dla Paweł Ziemkiewicz

 1. Piotr

  Polecam treningi z Pawłem najmocniej jak się da!
  Trafiłem do Pawła z przepukliną kręgosłupa i groźbą trafienia na stół operacyjny. Po niecałym roku treningów nie dość, że chodzę i begam, to z przyjemnością oraz bezboleśnie podnoszę ciężary, a ćwiczenia ze sztangą należą do moich ulubionych.
  Korzystając ze swojej naprawdę imponującej wiedzy, Paweł dobiera każdy trening indywidualnie – zawsze biorąc pod uwagę cel treningowy oraz aktualny stan fizyczny. Co więcej, bardzo cenię u Pawła zwracanie uwagi na psychikę trenującego. Podchodząc do treningu Paweł z jednej strony zawsze patrzy na korelację psychiki i ciała oraz jej wpływ na trening , z drugiej zaś dobiera ćwiczenia i sposób motywacji adekwatny do potrzeb psycho-fizycznych trenującego.
  Poza tym, treningi odbywają się w świetnie wyposażonym kameralnym studio w centrum Warszawy (z dwiema szatniami!).
  I, co najważniejsze, Paweł jest serdecznem, uczciwym i inteligentnym człowiekiem, z którym świetnie się trenuje i rozmawia!

  Jestem bardzo wdzięczny, że trafiłem na Pawła i polecam Go serdecznie!

 2. Karolina

  Szczerze polecam treningi z Pawłem! Cechuje go indywidualne podejście do klienta. Treningi odbywają się w kameralnej,miłej atmosferze oparte na dużej wiedzy i doświadczeniu -Paweł ciągle podnosi swoje kompetencje po przez studia, liczne szkolenia, konferencje, fachową literature. Trenowałam z różnymi trenerami i mogę stwierdzić,że Paweł jest najbardziej profesjonalnym trenerem z jakim miałam styczność. Widzę niesamowitą poprawę jeżeli chodzi o moją kondycję, postawę, figurę i samopoczucie. Po treningach z Pawłem mam zupełnie nowy komfort życia ,a do tego zniknęły codzienne bóle, które towarzyszyły mi od wielu lat. dziękuje Paweł!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.