Paweł Kurkiewicz

Cześć Z tej strony Paweł – trener dla zielonych, czyli dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Chętnie poprowadzę Cię do Twojego celu. Postaram się to zrobić w jak najmniej bolesny sposób. Ponadto mogę podpowiedzieć Ci jak radzić sobie w życiowych sytuacjach z jedzeniem, i w rezultacie wyglądać tak jak chcesz. Oprócz tego jako specjalista, postaram się uporać z Twoimi bólami kręgosłupa. Wchodzisz w to? 🙂

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Jestem osobą spokojną z poczuciem humoru. Na treningu ze mną prawdopodobnie nie będziesz cały mokry, ale to nie znaczy, że będzie łatwo 🙂 Stawiam na przemyślane ćwiczenia siłowe i przerwy między seriami. Czasem w te przerwy będziemy wplatać inne ćwiczenia.

Jak wygląda współpraca:

Pierwszej spotkanie zaczniemy od testów- chcę poznać Twoje możliwości i dopasować trening do Ciebie. Trening trwa 60 minut.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuję się w treningu siłowym, cardio, treningu dla zdrowego kręgosłupa, treningu dla osób 50+ oraz w aqua aerobicu na basenie.
Współpracuję z osobami początkującymi i średniozaawansowanymi.

Moja historia:

Zostałem trenerem by pomagać ludziom w osiągnięciu pożądanej sylwetki oraz pozbyciu się bólów kręgosłupa. Poświęciłem kilka lat na naukę – ukończyłem krakowski AWF. Ciągle się kształcę, by zostać jeszcze lepszym trenerem.

 

 

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

15 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

– Kontakt po treningu,
– konsultację dietetyczną,
– plan żywieniowy

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Facebook

http://www.facebook.com/trenerdlazielonych

Cena od

75 zł

Cena do

110 zł

Dzielnica