Dominika Waksmindzka

Zapraszamy do krakowskiego klubu Forma na Lata, który oferuje zajęcia w studio fitness i on-line!
Przyjdź do naszego studio treningów personalnych na trening personalny lub zabierz przyjaciółkę/przyjaciele, z którym chcesz ćwiczyć na trening personalny dla dwóch albo trzech osób.
Zapisz się na najlepsze zajęcia fitness w Krakowie: body shape, pump (sztangi), płaski brzuch, HIIT, turbopupa, fit ciałko, strong nation, ANTYcellulit, trening funkcjonalny, zumba, tabata na lata. Również zapraszamy na zajęcia w studio jogi do trenera Anny Jędruch.
Chcesz ćwiczyć bez wychodzenia z domu? 
Team Forma na Lata to najwyższej klasy trenerzy, dietetyk, fizjoterapeuta, które pomogą Ci zrobić formę na latA, nie na latO!

Opis

Jakim jestem trenerem?

Trenuję podopiecznych tak jak sama chciałabym być trenowana

Jak wygląda współpraca?

Na początku przeprowadzamy z Tobą bezpłatną konsultacje, w której rozmawiamy na temat Twojego stanu zdrowia, trybu życia oraz celach treningowych.
Dokonujemy pomiarów Twojego ciała. Ponowne pomiary wykonujemy po około miesiącu i przedstawiamy Ci dokładną analizę różnicy w Twoim ciele.
Na każdy trening przygotowujemy plan treningowy.

W czym się specjalizuje?

Trening personalny jest DLA WSZYSTKICH.

Moja historia:

7 lat doświadczenia w branży fitness, instruktor fitness & trener personalny. Pomagam dokonać spektakularnej metamorfozy sylwetki. Organizuję obozy i wyjazdy fitness. Spełniam marzenia wielu osób w postaci pokochania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Buduję społeczność #RobięFormęNaLata, która liczy ponad 1500 osób.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

7 Lat

Doświadczenie treningowe

7 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Co Ci daje trening personalny?
– pracę nad Twoimi wzorcami ruchowymi, świadomością ruchu i nad poprawną techniką.
– osiągniemy Twój cel treningowy, chcesz schudnąć, wyrzeźbić się, być w dobrej kondycji, wzmocnić kręgosłup/kolana/nadgarstki, progresować na ciężarze, być bardziej mobilnym i rozciągniętym i inne, to wszystkie osiągniemy podczas wspólnego i regularnego trenowania,
– otrzymujesz rozpiskę planu treningowego po każdym treningu, konsultację treningową, miesięczne podsumowanie progresu, jaki udało się osiągnąć.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

30 zł

Cena do

130 zł