Michał Mil

Cześć, nazywam się Michał i prowadzę treningi personalne z zakresu MMA, Kickboxingu i Grapplingu oraz przygotowania motorycznego. Zajmuję się również rozpisywaniem indywidualnych planów treningowych dostosowanych do potrzeb danego klienta. Cechuje mnie ludzkie podejście, profesjonalizm i oddanie podjętym działaniom.

Opis

Jakim jestem trenerem?

Podczas pracy i poza nią wykazuję się ludzkim podejściem, które dobrze się sprawdza, dając możliwość odpowiedniego dopasowania sposobu działania, obciążeń itp. do indywidualnych chęci i potrzeb podopiecznego.
Odznaczam się profesjonalizmem, oddaniem sprawie i rzetelnością.
Poza tym jestem otwarty, uśmiechnięty i zawsze chętny do dalszej nauki.

Jak wygląda współpraca?

Pierwszy trening zawsze zaczynam od konsultacji, dzięki której mogę poznać chęci i potrzeby podopiecznego.
Trening ze mną trwa zwykle około godziny, która zawsze mija bardzo szybko, dzięki dobrej atmosferze i indywidualizacji pracy.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuję się w MMA, Kickboxingu oraz Grapplingu, ale prowadzę również treningi personalne z zakresu przygotowania motorycznego bądź treningi siłowe oraz rozpisuję indywidualne plany treningowe.

Moja historia:

Jestem związany ze sportem od kiedy byłem dzieckiem, dzięki czemu zdobyłem doświadczenie w wielu dyscyplinach, a zwłaszcza w sportach walki.
Aktualnie jestem utytułowanym zawodnikiem w wielu sportach i sztukach walki, mogąc pochwalić się m.in. tytułami mistrza kraju w Pankrationie, Grapplingu (ADCC) czy Taekwon-do ITF oraz wieloma medalami w MMA lub Brazylijskim Jiu-Jitsu.
Swoją wiedzę i umiejętności poszerzam także, jako student Akademii Wychowania Fizycznego oraz jako zawodnik Nemesis Pro Team.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

14 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– Indywidualne podejście do każdego człowieka i jego własnych potrzeb
– Dobry i stały kontakt przed, w trakcie i po treningu
– Możliwość rozszerzenia oferty w razie długoterminowej współpracy

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

Cena od

130 zł

Cena do

200 zł