Mateusz Staszkiewicz

Cześć, nazywam się Mateusz Staszkiewicz i jestem trenerem personalnym oraz instruktorem boksu. Jeśli mogę Ci w czymś pomóc napisz do mnie i umów się na trening! Do zobaczenia.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem osobą kontaktową i pełną pozytywnej energii, którą przekazuję swoim podopiecznym podczas treningów. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów naszej współpracy bardzo ważne jest to, aby być konsekwentnym i zdyscyplinowanym czego sam nauczyłem się przez lata treningów oraz oczekuje tego od swoich podopiecznych.

Jak wygląda współpraca?
Po przeprowadzonej konsultacji, wywiadzie medycznym oraz żywieniowym określimy cele, które chcemy wspólnie uzyskać. Na początku współpracy skupimy się na wykształceniu prawidłowych wzorców ruchowych, aby poprawnie wykonywać ćwiczenia i zwiększyć świadomość swojego ciała. Trening z elementami sportów walki bardzo dobrze wpływa na rozwój w każdej płaszczyźnie i lepsze samopoczucie.

W czym się specjalizuje?
Jako instruktor boksu często wprowadzam do treningów elementy tej szlachetnej dyscypliny. Udowadniam, że trening bokserski może być świetnym treningiem ogólnorozwojowym, a także sposobem na podniesienie pewności siebie. Niezależnie czy chcesz nauczyć się samoobrony, brać udział w zawodach, czy też po prostu poprawić swoją formę fizyczną, możesz liczyć na profesjonalne podejście i gwarantowane efekty.

Moja historia:
Mieszkam w Warszawie i na co dzień pracuję jako instruktor boksu oraz trener personalny. Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, współzałożycielem firmy SPORT GANG POLSKA.
Posiadam 15-letnie doświadczenia w sporcie. Jestem zawodnikiem boksu olimpijskiego, uczestnikiem różnych turniejów bokserskich, mistrzostw polski seniorów oraz lokalnych zawodów.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– plan treningowy,
– rozpisany indywidualny plan żywieniowy,
– trening sportów walki,
– stały kontakt w celu monitorowania postępów.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

,

Dzielnica

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Mateusz Staszkiewicz”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.