Mateusz Łapiński

Cześć, mam na imię Mateusz, moim głównym zajęciem jest kompleksowe pomaganie i motywowanie innych w dążeniu do poprawy sylwetki oraz zdrowia. Jeżeli szukasz trenera, który spojrzy na Ciebie jak na przyjaciela, a nie wyłącznie jak na nowego klienta, zapraszam !

SKU: brak Kategoria:

Opis

Cześć, mam na imię Mateusz, moim głównym zajęciem jest kompleksowe pomaganie i motywowanie innych w dążeniu do poprawy sylwetki oraz zdrowia. Jeżeli szukasz trenera, który spojrzy na Ciebie jak na przyjaciela, a nie wyłącznie jak na nowego klienta, zapraszam !!! Razem damy radę 🙂

Jakim jestem trenerem?
Mam 32 lata, od zawsze spot i ruch był moim głównym zajęciem. Problemy zdrowotne i kontuzje spowodowały że przechodziłem przez różne etapy swojego życia . Opierając się na swoich doświadczeniach oraz pracy z wieloma podopiecznymi, staram się pomagać jak najlepiej innym . Jestem trenerem, który motywuje swoich podopiecznych, doradza jak przyjaciel i napędza pozytywną energią. Robię to z uśmiechem i motywacją , każda nowa osoba jest dla mnie pozytywnym wyzwaniem.

Jak wygląda współpraca?
Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Głównym elementem współpracy jest zrozumienie problemów klienta i znalezienie optymalnego rozwiązania. Staram się wpłynąć pozytywnie na zdrowie i sprawność osoby. Ważnym elementem jest praca nad aspektem fizycznym ale również psychicznym.

W czym się specjalizuje?
Poprawa sylwetki ( redukcja wagi lub wzmocnienie sylwetki ).
Poprawa koordynacji i sprawności.
Poprawa samopoczucia 🙂

Moja historia:
Jestem pasjonatem sportu w najróżniejszych formach i fanem zdrowego stylu życia. Kilka lat temu miałem problem z nadwagą, było to głownie związane z tarczycą oraz insulinoopornością .Niestety duża ilość obowiązków połączona z brakiem odpowiednio silnej motywacji nie pozwalały osiągnąć wyznaczonych celów. Chodziłem na siłownię kilka razy w tygodniu, biegałem i jeździłem na rowerze a waga stała w miejscu. Dopiero po ukończeniu wszystkich kursów i wieloletniej pracy osiągnąłem sukces i teraz staram się pomagać innym. Schudłem ponad 30 kg, a następnie przytyłem 10 kg w celu wzmocnienia swojej sylwetki. Jestem pewien, że każdy może w zdrowy i racjonalny sposób osiągnąć zamierzony cel. Pytanie tylko czy chcesz to robić sam i działać na zasadzie ” prób i błędów” ? pamiętaj ! zdrowie masz tylko jedno .

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– konsultacja odnośnie nawyków żywieniowych
– omówienie głównych problemów
– trening indywidualny ( około 60 min )

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

,

Dzielnica

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Mateusz Łapiński”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.