Maciej Zieliński

(9 opinii klienta)

Cześć. Nazywam się Maciej Zieliński i jestem trenerem personalnym. Pomagam moim podopiecznym zrzucić zbędne kilogramy i zbudować sylwetkę marzeń. Zapraszam Cię do kontaktu i współpracy.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem osobą odpowiedzialną zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W czasie treningu w 100% skupiam się na pracy – prowadzeniu podopiecznego. Dlatego nie zobaczysz mnie z telefonem w ręku, piszącego wiadomości, przeglądającego fb czy instagrama. Zawsze przed treningiem planuję co zamierzam dziś przeprowadzić podczas zajęć z podopiecznym. Z dłuższym wyprzedzeniem także planuję kolejne spotkania, gdyż wiem, że tylko dobrze i długoplanowo zaprogramowana współpraca przynosi oczekiwane rezultaty.

Jak wygląda współpraca?

Współpracę rozpoczynam od konsultacji – wywiadu – na temat oczekiwanego celu treningowego, stażu, zaleceń bądź przeciwwskazań lekarskich, przebytych kontuzji, trybu życia, sposobu odżywiania, uczuleń bądź nietolerancji żywieniowych. Kolejny punkt to pierwszy trening, który ma na celu zorientować się w “możliwościach treningowych” podopiecznego, czyli jego ogólnej sprawności, mobilności ruchowej, wadach postawy, kondycji. To pozwala nam tak zaplanować współpracę, aby zakładany cel treningowy był możliwy do zrealizowania.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuję się w:
– Treningu wyszczuplającym i modelującym sylwetkę,
– Treningu budującym siłę i masę mięśniową
– Treningu wytrzymałościowym.

Moja historia:

Dlaczego zostałem trenerem? Odpowiedź jest bardzo prosta – aby połączyć pasję z pracą. Tą pasją zarażać i dzielić się posiadaną wiedzą.

Oprócz kwalifikacji trenera personalnego ukończyłem następujące szkolenia, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami:
– Dietetyka poziom I
– Dietetyka poziom II
– Trening w zawieszeniu
– Trening kettlebells
– Trening funkcjonalny
– Trening mobility
– Core & stability
– Trening Cross poziom I
– Trening Cross poziom II

Zdobyłem licencję Polskiego Związku Trenerów Personalnych – instytucji powołanej przez międzyresortowy zespół Ministerstwa Sportu i Turystyki i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jest to jedyna w Polsce akredytowana przez Komisję Europejską instytucja, która licencjonuje trenerów personalnych na podstawie wypracowanego opisu kwalifikacji. Posiadam także wpis do EREPS, czyli European Register of Exercise Professionals. EREPS to instytucja, która potwierdza jakość i umiejętności instruktorów i trenerów pracujących w branży fit.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– Indywidualny trening na siłowni
– Trening odchudzający, modelujący sylwetkę, rozbudowujący masę mięśniową
– indywidualne plany dietetyczne i treningowe

Trening grupowy

Nie

Prowadzę treningi

w klubie

Dzielnica

Klub

9 opinii dla Maciej Zieliński

 1. stansiław

  Maciej pobrał z góry pieniądze za treningi. Z powodu pandemii treningi się nie odbyły, Do dziś nie ich odzyskałem. Moje mailowe i telefoniczne prośby są ignorowane. NIE POLECAM

 2. Anka

  Duży plus za dopasowanie treningów do możliwości fizycznych ćwiczącego. Bałam się jak to będzie z moją kiepską kondycją, ale na szczęście Pan Maciej wykazał się dobrym podejściem i stopniowo wprowadzał mnie od całkowitych podstaw, podnosząc powoli poprzeczkę.

 3. Jacek

  Maciek to prawdziwy profesjonalista. Rzetelny, precyzyjny i zawsze świetnie przygotowany do treningu. Różnorodny zestaw ćwiczeń i dieta, którą przygotowuje dla podopiecznych dają ogromną szanse na uzyskanie porządnych efektów treningowych. Trenowałem z nim pół roku, aż… przyszła pandemia. Bardzo chętnie wrócę do wspólnego trenowania, jak tylko unormuje się sytuacja w kraju. Bardzo polecam treningi z Maćkiem!!!

 4. Maria

  Podchodzi do sprawy poważnie, ułoży Ci program treningowy “pod Ciebie”, do tego dietę i ćwiczenia. Do tego pilnuje i motywuje przy treningach. Warto skorzystać z jego usług

 5. Marek

  Maciej to nie tylko wspaniały trener, z ogromną wiedzą i doświadczeniem ale również charyzmatyczna osobowość, niezwykle motywujący do działania, nie odpuszcza nikomu, wspierając na każdym kroku treningu.

 6. Krzysztof

  Ćwiczę z Maćkiem od prawie pół roku i jestem bardzo zadowolony. Maciej to bardzo rzetelny trener z dużą wiedzą, który dopasowuje ćwiczenia do potrzeb i możliwości podopiecznego. Przywiązuje dużą wagę do nauki prawidłowego wykonywania ćwiczeń i pilnuje szczegółów. Zwraca uwagę na to, żeby program treningowy był kompleksowy i nie pomijał elementów, o których często się zapomina ćwicząc samemu.

 7. Piotrek

  Ćwiczę z Maćkiem już 9 miesiąc i jestem bardzo zadowolony. W swojej pracy wykazuje się profesjonalnym podejściem do podopiecznego. Duży nacisk kładzie na prawidłową dietę, którą przygotowuje i koryguje w zależności od osiąganych efektów. Często zmienia zestaw ćwiczeń wykonywanych w ramach treningu, co powoduje , że nie popada się w rutynę. Zdecydowanie polecam.

 8. stachu

  Zdecydowanie polecam. Ćwiczę z Maćkiem 1,5 miesiąca i zamierzam kontynuować. Nie mam dużego doświadczenia, więc doceniam dopasowanie treningów do moich możliwości. Nie lubiłem siłowni ćwicząc sam, a teraz z przyjemnością tam chodzę. Dieta działa, a z treningów mam satysfakcję, bo widzę różnicę pomiędzy moją kondycją sprzed 1,5 miesiąca a dziś.

 9. Paweł

  Na Maćka trafiłem przez znajomych. Miałem już pewne doświadczenie treningowe, także z innymi trenerami. To co szczególnie zwróciło moją uwagę to ogromny nacisk jaki Maciek kładzie na przestrzeganie diety. Otrzymałem super plan dietetyczny którego się pilnuję i w końcu dostrzegam efekty. Ćwiczę z nim już prawie rok i skoro nie zmieniam trenera to jest to najlepszy znak dobrej decyzji. W tym czasie kilka razy już mi modyfikował plan dietetyczny kiedy tylko uznał że należy wprowadzić zmiany. Maciek nauczył mnie poprawnej techniki w ćwiczeniach. Zdobyłem też sporo wiedzy którą w międzyczasie się dzieli. Polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.