Maciej Lakowski

Cześć z tej strony Maciej!

Absolwent II wydziału lekarskiego studiów Fizjoterapeutycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Po skończonych studiach magisterskich założyłem własną działalność gospodarczą „Maciej Lakowski – Fizjoterapia i Trening personalny” oraz ukierunkowałem się na indywidualne prowadzenie treningów.

Opis

Jakim jestem trenerem?
Indywidualne podejście do każdego podopiecznego uważam za absolutny fundament prowadzenia treningów. To Ty przedstawiasz mi swoje cele i oczekiwania, ja pomagam Ci to zrealizować. Od początku ustalamy zasady i plan współpracy oraz wspólnie realizujemy założone postanowienia. Podczas treningów uczę Cię podstaw stopniowo przechodząc do trudniejszych elementów. Na wspólnych treningach dzielę się wiedzą z zakresu anatomii, fizjologii oraz dietetyki.

Jak wygląda współpraca?
Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy wywiad w celu lepszego poznania się oraz zebrania podstawowych informacji ogólnych i szczegółowych odnośnie stanu zdrowa oraz odżywiania. Wywiad składa się z 3 części, informacje ogólne i szczegółowe, w tym wywiad medyczny, proste testy funkcjonalne, dzięki którym jestem w stanie precyzycyjnie ukierunkować plan treningowy oraz pomiar składu masy ciała, który przeprowadzam na własnym specjalistycznym sprzęcie. Następnie ustalamy cele oraz ramy czasowe. Dzięki temu zyskuję podstawowe informacje, które pomogą mi jak najlepiej zaplanować całość współpracy.

W czym się specjalizuje?
1. Modelowaniu sylwetki (od redukcji tkanki tłuszczowej do budowania masy mięśniowej).
2. Nauczaniu ćwiczeń siłowych.
3. Powrocie do aktywności fizycznej po urazach oraz długich przerwach w treningu.
4. Przygotowaniu motorycznym w szczególności we wspinaczce sportowej.
5. Walce z bólem i nawracającymi kontuzjami.
6. Indywidualnym planowaniu programów treningowo-dietetycznych
7. Prowadzę również kobiety w ciąży i po porodzie oraz pomagam seniorom w utrzymaniu sprawności fizycznej.

Moja historia:
W pracy trener/fizjoterapeuta, w życiu prywatnym wspinacz. Wszystko zaczęło się od pierwszej wizyty na ścianie wspinaczkowej, następnie pierwszy karnet na siłownię aż po studia medyczne i liczne specjalistyczne kursy. Jeśli prywatny czas poświęcasz na śledzenie nowinek z zakresu treningu i fizjoterapii oraz czytanie nowych badań medycznych to zostajesz trenerem – proste ?

Z zawodem medycznym jestem związany od ponad 8 lat natomiast sport towarzyszy mi od dziecka. Jako uczestnik ponad 20 specjalistycznych szkoleń z zakresu fizjoterapii oraz szeroko rozumianej branży fitness holistycznie podchodzę do prowadzenia swoich podopiecznych uwzględniając wszystkie aspekty treningu i racjonalnego odżywiania.

W wolnej chwili poświęca czas na wyjazdy w góry – treningi wspinaczkowe oraz podróżowanie. Pomagam również w układaniu i nauczaniu indywidualnych programów treningowych oraz rozpisywaniu planów dietetycznych. Jeśli wracasz do aktywności fizycznej po kontuzji lub dopiero co zaczynasz przygodę ze sportem bądź po prostu chcesz poprawić swoją sylwetkę zadzwoń śmiało z przyjemnością pomogę!

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– 90 minut treningu
– Całość wywiadu w tym konsultację treningowo/fizjoterapeutyczną.
– Naukę kompleksowej rozgrzewki oraz rozgrzewkę specjalistyczną pod dany blok treningowy.
– Indywidualne programowanie treningu na każdym etapie (od fazy adaptacji po kierunkowy plan treningowy).
– Trening personalny minimum 60 min. (bez rozgrzewki i rozciągania po treningu).
– Naukę ćwiczeń w tym "prace domowe" ukierunkowane na "najsłabsze ogniwa".
– Stały kontakt i opiekę trenerską.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

, , , , , , , ,

Dzielnica

, , , , ,

Pakiet

Bezpłatna konsultacja