Polecany!

Maciej Lakowski

(18 opinii klienta)

Cześć z tej strony Maciej!

Absolwent II wydziału lekarskiego studiów Fizjoterapeutycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Po skończonych studiach magisterskich założyłem własną działalność gospodarczą „Maciej Lakowski – Fizjoterapia i Trening personalny” oraz ukierunkowałem się na indywidualne prowadzenie treningów.

Z zawodem medycznym jestem związany od ponad 8 lat natomiast sport towarzyszy mi od dziecka. Jako uczestnik ponad 20 specjalistycznych szkoleń z zakresu fizjoterapii oraz szeroko rozumianej branży fitness holistycznie podchodzę do prowadzenia swoich podopiecznych uwzględniając wszystkie aspekty treningu i racjonalnego odżywiania.

W wolnej chwili poświęca czas na wyjazdy w góry – treningi wspinaczkowe oraz podróżowanie. Pomagam również w układaniu i nauczaniu indywidualnych programów treningowych oraz rozpisywaniu planów dietetycznych. Jeśli wracasz do aktywności fizycznej po kontuzji lub dopiero co zaczynasz przygodę ze sportem bądź po prostu chcesz poprawić swoją sylwetkę zadzwoń śmiało z przyjemnością pomogę!

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Indywidualne podejście do każdego podopiecznego uważam za absolutny fundament prowadzenia treningów. To Ty przedstawiasz mi swoje cele i oczekiwania, ja pomagam Ci to zrealizować. Od początku ustalamy zasady i plan współpracy oraz wspólnie realizujemy założone postanowienia. Podczas treningów uczę Cię podstaw stopniowo przechodząc do trudniejszych elementów. Na wspólnych treningach dzielę się wiedzą z zakresu anatomii, fizjologii oraz dietetyki.

Jak wygląda współpraca?
Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy wywiad w celu lepszego poznania się oraz zebrania podstawowych informacji ogólnych i szczegółowych odnośnie stanu zdrowa oraz odżywiania. Wywiad składa się z 3 części, informacje ogólne i szczegółowe, w tym wywiad medyczny, proste testy funkcjonalne, dzięki którym jestem w stanie precyzycyjnie ukierunkować plan treningowy oraz pomiar składu masy ciała, który przeprowadzam na własnym specjalistycznym sprzęcie. Następnie ustalamy cele oraz ramy czasowe. Dzięki temu zyskuję podstawowe informacje, które pomogą mi jak najlepiej zaplanować całość współpracy.

W czym się specjalizuje?
1. Modelowaniu sylwetki (od redukcji tkanki tłuszczowej do budowania masy mięśniowej).
2. Nauczaniu ćwiczeń siłowych.
3. Powrocie do aktywności fizycznej po urazach oraz długich przerwach w treningu.
4. Przygotowaniu motorycznym w szczególności we wspinaczce sportowej.
5. Walce z bólem i nawracającymi kontuzjami.
6. Indywidualnym planowaniu programów treningowo-dietetycznych
7. Prowadzę również kobiety w ciąży i po porodzie oraz pomagam seniorom w utrzymaniu sprawności fizycznej.

Moja historia:
W pracy trener/fizjoterapeuta, w życiu prywatnym wspinacz. Wszystko zaczęło się od pierwszej wizyty na ścianie wspinaczkowej, następnie pierwszy karnet na siłownię aż po studia medyczne i liczne specjalistyczne kursy. Jeśli prywatny czas poświęcasz na śledzenie nowinek z zakresu treningu i fizjoterapii oraz czytanie nowych badań medycznych to zostajesz trenerem – proste ?

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– 90 minut treningu
– Całość wywiadu w tym konsultację treningowo/fizjoterapeutyczną.
– Naukę kompleksowej rozgrzewki oraz rozgrzewkę specjalistyczną pod dany blok treningowy.
– Indywidualne programowanie treningu na każdym etapie (od fazy adaptacji po kierunkowy plan treningowy).
– Trening personalny minimum 60 min. (bez rozgrzewki i rozciągania po treningu).
– Naukę ćwiczeń w tym "prace domowe" ukierunkowane na "najsłabsze ogniwa".
– Stały kontakt i opiekę trenerską.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Klub

, , , , , , , ,

Dzielnica

, , , , ,

Pakiet

Bezpłatna konsultacja

E-mail

macieklak92@gmail.com

Telefon

511788073

18 opinii dla Maciej Lakowski

 1. Kamil W

  Współpracowałem z Maćkiem zarówno przy opracowaniu treningu siłowego, jak i podczas planowania rehabilitacji po skręceniu kolana. Nie mogłem trafić na bardziej kompetentnego, profesjonalnie przygotowanego i godnego zaufania trenera niż Maciek. Polecam gorąco każdemu, kto szuka doskonałego specjalisty, któremu można całkowicie zaufać.

 2. Ania M. (zweryfikowany)

  Maciej jest świetnym trenerem, a przede wszystkim najlepszym opiekunem. W trakcie lock downu nie zostałam pozostawiona „sama sobie”, ponieważ Maciej cyklicznie przesyłał mi plany treningowe do realizowania w domu, dzięki którym nadal mogłam osiągać efekty 🙂

 3. Kamil

  Myślę, że ciężko trafić na lepszego trenera. Maciek jest osobą bardzo kompetentną, z dużo wiedzą i podchodzącą indywidualnie do klienta. Z każdego treningu wychodzę w przeświadczeniu, że dobrze trafiłem i trenuję z pełnym zaufaniem do trenera. Współpraca z Maciejem jest bardzo przyjemna, mimo niezłego wycisku na treningach.
  Gorąco polecam!

 4. Agnieszka

  zawsze radosny, ciepły, życzliwy. człowiek słońce! dba o szczegóły, poprawność wykonywania ćwiczeń. wspaniale motywuje – można z nim robić rzeczy, które początkowo wydają się być niemożliwe do wykonania. usuwa blokady, które siedzą w głowach podopiecznych. słucha, dostosowywuje treningi do potrzeb i możliwości. i z czasem jest tylko lepiej. nie zamieniłabym na nikogo innego! ?

 5. Woźniak E.

  Współpraca na najwyższym poziomie! Treningi z Maćkiem zaplanowane są co do minuty dzięki czemu jestem w stanie trenować coraz ciężej a rosnąca poprawa sprawności daje mi jeszcze więcej motywacji 10/10

 6. Kuba

  Ogromna satysfakcja ze wspólnych treningów! 😉 Trafne porady dotyczące wykonywanych ćwiczeń dzięki czemu trenuje mi się dużo lepiej i bez bólu. Mocny nacisk na ćwiczenia siłowe dają bardzo dobre rezultaty mimo mojej początkowej obawy przed dźwiganiem.

 7. Marcin

  Maciek jest mocno skoncentrowany na Twoim celu. Bardzo ambitnie podchodzi to treningów. Możesz się od niego uczyć systematyczności i szybko zobaczysz jak dobre efekty to przynosi. Wysoka kultura osobista, tolerancja i sympatyczne, ciepłe podejście do klienta to jego chleb powszedni.
  Dla mnie bardzo dużym plusem jest też pełnienie przez Maćka zarówno roli trenera jak i fizjoterapeuty. Pomaga to poczuć się bezpiecznie podczas treningu.

 8. Ewe.Jab

  Pan Maciek to jedyny trener personalny z profesjonalnym podejściem, jakiego napotkałam na swojej sportowej drodze. Treningi są zawsze zaplanowane i wykonywane z sensem, nie dając miejsca na przypadkowe ćwiczenia wymyślone na poczekaniu, jakich pełno w branży.

 9. Marcin (zweryfikowany)

  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, duża wiedza praktyczna jak i teoretyczna i przede wszystkim możliwość kontaktu oraz zadawania pytań również po treningach, online. Dzięki Maćkowi nauczyłem się poprawnej techniki ćwiczeń, a także nowych ćwiczeń dostosowanych do moich celów treningowych. Treningi spełniły wszystkie moje oczekiwania, polecam.

 10. Piotr Wa.

  Współpraca z Maćkiem zaczęła się w chwili polecenia go jako specjalisty na ścianie wspinaczkowej przez wspólnego znajomego. Juz wtedy wiedziałem, że bedzie to dobry wybór i nie pomyliłem się… Jako trener Maćko duża uwagę przywiązuje do rozwoju siły! Razem trenujemy pod kątem ogólnorozwojowym co zdecydowane przekłada się pozytywnie na moje treningi wspinaczkowe. Pozytywny gość polecam dalej!

 11. Joanna

  Maciej duży nacisk kładzie na poprawne wykonywanie ćwiczenia, ale również na zobrazowanie ruchu z zaznaczeniem ewentualnych problemów, co przekłada się na wiedzę o właściwym, ale i bezpiecznym treningu. Jest trenerem wymagającym, ale zwraca uwagę na to, aby nie wykonywać czynności, które powodują ból. Jednocześnie atmosfera treningu jest bardzo swobodna z racji tego, że Maciek to po prostu sympatyczny gość. 🙂
  Na początku bałam się, że ćwiczenia, które mi zaproponował są dla mnie zbyt dużym wyzwaniem, ale im więcej ćwiczę tym bardziej przekonuję się, że słusznie ocenił moje możliwości. Na treningach skupiliśmy się na kręgosłupie oraz wystającej łopatce i już po kilku sesjach poczułam różnicę nie tylko w zakresie ruchu – mam wrażenie, że moja postawa jest coraz lepsza w codziennym funkcjonowaniu!

 12. A.Mazurek

  Od samego początku czułam, że nasza współpraca będzie przebiegała pomyślnie i nie pomyliłam się.

 13. B. Sikora

  Dobrze umierunkowany trening dostałam juz na 4 zajęciach. Powoli widać poprawę za co mogę tylko podziękować.

  Ponad to podejście, miła atmosfera oraz spontanicznie sms przypominające o wykonywaniu ćwiczeń w domu na porządku dziennym. Szczere 5!

 14. Tatiana K.

  Podczas pierwszego treningu Maciej zadał wiele ważnych pytań, dotyczących mojego zdrowia (w tym badań), dotychczasowej aktywności fizycznej, odżywiania, urazów itp. Obserwując jaką wielką uwagę przywiązuje do poprawności i jakości wykonywanych ćwiczeń, czuję się po prostu bardzo bezpiecznie. Widać, że ta praca jest jego prawdziwą pasją, dlatego potrafi zmotywować do jeszcze większego wysiłku, jest kreatywny, wymagający, profesjonalny. Bardzo polecam. Trochę znam się na tym…

 15. Jan Miłosz

  Z Panem Maciejem współpracujemy od paru miesięcy. Kontakt jest na wzorowym poziomie. Nigdy nie zostałem „olany” tudzież zepchany na drugi plan. Niesamowita wiedza Pana Macieja pomogła mi zaprogresowac w szybkim tempie! Natychmiastowe konsultacje pomagają wyeliminować problemy ze złym wykonywaniem ćwiczenień. Pan Maciej jest w stanie również doradzić w związku z żywieniem 🙂
  Na dzień dzisiejszy widzę same pozytywy widać prace oraz podejście na profesjonalnym poziomie. Gorąco polecam Pana Macieja jako jednego z niewielu w Warszawie którzy maja na prawdę o tym pojęcie !!

 16. Natalia T.

  Juz na pierwszej konsultacji dostałam prawdziwy koktail informacji. Kolejne były już w kuchni dzięki rozpisanej diecie którą dostałam wraz z planem treningowym. Bardzooo POLECAM! Posiłki są ułożone zgodnie z moimi zaleceniami a plan treningowy z początku dość skomplikowany szybko stał się czytelny, dzięki kilku treningom na których Maciek wszystko mi wyjaśnił.

 17. Malwina (zweryfikowany)

  Indywidualne podejście do klienta oraz szeroka wiedza z zakresu sportu i rehabilitacji. Dodatkowo świetna opieka online. Współpracuję już pół roku z trenerem Maciejem i nie zamierzam zmieniać 🙂

 18. Piotr Troczyński

  Maciej do prowadzenia treningów podchodzi bardzo ambitnie. Współpracujemy od ponad roku ze wspaniałymi efektami siłowymi. Pierwsze treningi były prowadzone bardziej w formie rehabilitacji (powrót do aktywności po kontuzji stawu biodrowego) niż klasycznego treningu, po ok. 8-10 tygodniu Maciej przedstawił mi plan którym poruszamy się praktycznie do dziś starając się dołożyć kolejne kilogramy na sztangę… Zaczynaliśmy od 3 treningów w tygodniu. Na chwilę obecną trenujemy 5-6 razy w miesiącu skupiając się głownie nad poprawą techniki oraz krótkich sesjach fizjo po treningu które niestety… nie należą do najprzyjemniejszych, ale pomagają mi w nawracającym bólem.

  Praca i podejście Macieja do prowadzenia treningów broni się samo. Widać, że Maciej nie przychodzi do pracy z przymusu a wręcz przeciwnie… Z czystym sumieniem POLECAM! Prawdziwy pasjonat 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.