Maciej Dąbrowski

(10 opinii klienta)

Nazywam się Maciej Dąbrowski.
Jestem absolwentem wychowania fizycznego w Rzeszowie, specjalistą do spraw żywienia oraz trenerem personalnym.
Na co dzień prowadzę ludzi w zakresie zdrowego odżywiania, treningowo on-line oraz prowadząc treningi personalne.

Opis

Jakim jestem trenerem?
To, czym wyróżniam się na tle innych trenerów, to indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu w krótkim czasie przekłada się to na widoczne rezultaty w Twojej sylwetce. Chce się dzielić moim doświadczeniem, jak również wiedzą z innymi i pomagać im osiągać upragnione efekty. Trening personalny to godzina spędzona indywidualnie z trenerem. Czas, który poświęcany jest w całości twojej osobie. Realizujemy wcześniej założone cele treningowe a moją uwagę kieruję głownie na bezpieczeństwo oraz technikę wykonywanych ćwiczeń.

Jak wygląda współpraca?
Każde podjęcie współpracy rozpoczyna się bezpłatną konsultacja podczas której uzupełniam: wywiad medyczny, kartę celów treningowych oraz kartę pomiarów. Następnie przedstawiam plan działania na najbliższy czas. Kładę ogromny nacisk na to aby plan był dopasowany do stylu życia i możliwości klienta. Tylko dzięki takiemu podejściu jest się w stanie osiągnąć rezultaty jednocześnie nie odczuwając skutków drastycznych zmian w dotychczasowym życiu. Wychodzę z założenia, że sukces moich podopiecznych jest moim sukcesem. Dlatego robię wszystko, abyś osiągnął swój cel. O mojej skuteczności świadczą referencje, które znajdziesz na mojej stronie. www.trener-maciek.pl

W czym się specjalizuje?
Współpracuje przede wszystkim z osobami które chcą wymodelować swoją sylwetkę poprzez redukcje tkanki tłuszczowej, ale również z tymi którzy poprzez aktywność fizyczna chcą poprawić jakość swojego życia a co za tym idzie zdrowie.

Moja historia:
Jestem absolwentem wychowania fizycznego w Rzeszowie, specjalistą do spraw żywienia oraz trenerem personalnym. Przede wszystkim osobą, która łączy swój zawód z pasją. Trenuję od 8 lat, sport był obecny w moim życiu od zawsze. Nie spotkasz mnie z telefonem w ręku podczas zajęć. Dla mnie najważniejszy jest klient i osiągniecie wspólnych celów. Sport nauczył mnie, że jest to walka z samym sobą i własnymi słabościami. Dodatkowo przez lata wytrwałości wiem, że jeśli będziemy odpowiednio cierpliwi i wytrzymali z całą pewnością uda nam się osiągnąć nasze cele.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– Trening trwa 60 min
– wsparcie podczas wykonywania ćwiczeń
– monitorowanie progresji treningowej
– pomoc w doborze suplementacyji
– zindywidualizowany trening personalny
– wsparcie motywacyjne
– pozytywna atmosfera na sali

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Klub

Dzielnica

10 opinii dla Maciej Dąbrowski

 1. Aleksander

  Super trener. Nie mogłem się sam zmotywować do ćwiczeń. Po kilku zajęciach z Maćkiem zauważyłem że ćwiczenia mogą być przyjemne a ja potrzebuję kogoś kto będzie mnie dopingował i pilnował żebym zawsze dawał z siebie 100%. Co dziwne przełożyło się to później również na moje życie osobiste z czego bardzo się cieszę

 2. Michał

  Bardzo polecam! Profesjonalista ze świetnym podejściem do ludzi. Potrafi wysłuchać, doradzić i osiągnąć cel. Nie dość, że udało mi się schudnąć, to jeszcze moje zdrowie i samopoczucie się poprawiły. Dodatkowo Maciek jest przesympatyczny i potrafi zarazić pasją do sportu:)

 3. Dominika

  Współpracowałam z różnymi trenerami na przestrzeni wielu lat. Jednak dopiero gdy rozpoczęłam współpracę z Maćkiem widzę efekty ciężkich ćwiczeń i diety. Nie znam trenera, który posiada lepszą wiedzę merytoryczną i doświadczenie. W diecie możemy mieć wszystko co chcemy kurczaka, karkówkę czy boczek. Proponowane ćwiczenia są różnorodne i nie nudzą się. Kontakt z Maćkiem jest łatwy i szybki. Ogólnie polecam serdecznie. 🙂

 4. Lucjan

  Trener – pierwsza klasa! Wszystkiego polecenia, porady i wskazówki przekazuje w sposób zrozumiały, rzetelny ale tez humorystyczny i serdeczny. Jest trenerem życzliwym, co da sie odczuć w relacjach z nim. To powoduje większa motywację w pracy nad sobą.

 5. Kasia

  Maciej bazuje na bardzo przyjaznym styl komunikacji, posiada bardzo bogatą wiedzę która jest poparta dużą ilością przykładów – łatwo buduje pozytywne relacje z uczestnikami zajęć. Zajęcia z Nim oparte są na dużej wiedzy gdyż w krótkim czasie widać olbrzymie zmiany w wyglądzie!

 6. Barbara

  Zdecydowanie 5/5. Bardzo dobry kontakt z Maćkiem -odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Dieta tak dopasowana, że się nie głoduje i każdy znajdzie coś smacznego, z czego nie zrezygnuje po zakończeniu diety. Ćwiczenia dobrane stopniowo do poprawy kondycji, co jest bardzo ważne dla osób nie posiadających kondycji w ogóle. Sama byłam zdziwiona jak po 8 tygodniach wchodziłam na 4 piętro z dużym bagażem bez jakiejkolwiek zadyszki ? Rekomenduję w 100%. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania

 7. Tomek

  Przesympatyczna i energiczna osoba. Profesjonalny trener z duża wiedza, którego można polecić z czystym sumieniem. Zajęcia są przemyślane, skuteczne i odczuwalne do kilku dni po treningu. Czas płynie szybko i intensywnie. Polecam współpracę z Maćkiem!

 8. Damian

  Bardzo polecam trenera! Cechuje go indywidualne podejście do każdego klienta, ogromna wiedza, zaangażowanie oraz profesjonalizm. Osiąganie swoich celów w zdrowy sposób pod okiem ciągle rozwijającego się profesjonalisty tylko u Maćka! Naprawdę warto 🙂

 9. Ania

  Trener z prawdziwego zdarzenia – zaangażowany, profesjonalny, z dużą wiedzą, bardzo pomocny i zawsze świetnie przygotowany. Już po kilku treningach moja sylwetka się poprawiła, a wady postawy widocznie zredukowały. Polecam!

 10. Kacper

  Wymagający, motywujący, zaraża optymizmem i pasją. Trener, który kocha swoją pracę. Treningi z Mackiem są rzetelne, urozmiacone, dostosowane do możliwości podopiecznych. Zawsze miła atmosfera na treningach. Przede wszystkim jest skuteczny.
  Każdy trening, który z jakiś przyczyn (trenera lub podopiecznego) trzeba odwołać odrabiamy w tym samym tygodniu.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.