Maciej Dąbrowski

Nazywam się Maciej Dąbrowski.
Jestem absolwentem wychowania fizycznego w Rzeszowie, specjalistą do spraw żywienia oraz trenerem personalnym.
Na co dzień prowadzę ludzi w zakresie zdrowego odżywiania, treningowo on-line oraz prowadząc treningi personalne.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
To, czym wyróżniam się na tle innych trenerów, to indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu w krótkim czasie przekłada się to na widoczne rezultaty w Twojej sylwetce. Chce się dzielić moim doświadczeniem, jak również wiedzą z innymi i pomagać im osiągać upragnione efekty. Trening personalny to godzina spędzona indywidualnie z trenerem. Czas, który poświęcany jest w całości twojej osobie. Realizujemy wcześniej założone cele treningowe a moją uwagę kieruję głownie na bezpieczeństwo oraz technikę wykonywanych ćwiczeń.

Jak wygląda współpraca?
Każde podjęcie współpracy rozpoczyna się bezpłatną konsultacja podczas której uzupełniam: wywiad medyczny, kartę celów treningowych oraz kartę pomiarów. Następnie przedstawiam plan działania na najbliższy czas. Kładę ogromny nacisk na to aby plan był dopasowany do stylu życia i możliwości klienta. Tylko dzięki takiemu podejściu jest się w stanie osiągnąć rezultaty jednocześnie nie odczuwając skutków drastycznych zmian w dotychczasowym życiu. Wychodzę z założenia, że sukces moich podopiecznych jest moim sukcesem. Dlatego robię wszystko, abyś osiągnął swój cel. O mojej skuteczności świadczą referencje, które znajdziesz na mojej stronie. www.trener-maciek.pl

W czym się specjalizuje?
Współpracuje przede wszystkim z osobami które chcą wymodelować swoją sylwetkę poprzez redukcje tkanki tłuszczowej, ale również z tymi którzy poprzez aktywność fizyczna chcą poprawić jakość swojego życia a co za tym idzie zdrowie.

Moja historia:
Jestem absolwentem wychowania fizycznego w Rzeszowie, specjalistą do spraw żywienia oraz trenerem personalnym. Przede wszystkim osobą, która łączy swój zawód z pasją. Trenuję od 8 lat, sport był obecny w moim życiu od zawsze. Nie spotkasz mnie z telefonem w ręku podczas zajęć. Dla mnie najważniejszy jest klient i osiągniecie wspólnych celów. Sport nauczył mnie, że jest to walka z samym sobą i własnymi słabościami. Dodatkowo przez lata wytrwałości wiem, że jeśli będziemy odpowiednio cierpliwi i wytrzymali z całą pewnością uda nam się osiągnąć nasze cele.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– Trening trwa 60 min
– wsparcie podczas wykonywania ćwiczeń
– monitorowanie progresji treningowej
– pomoc w doborze suplementacyji
– zindywidualizowany trening personalny
– wsparcie motywacyjne
– pozytywna atmosfera na sali

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica