Konrad Przeradzki

(2 opinie klienta)

Witam serdecznie, nazywam się Konrad Przeradzki, jestem trenerem personalnym z dużym doświadczeniem i stażem w wiodących klubach na terenie Warszawy, a także certyfikowanym wykładowcą i szkoleniowcem trenerów personalnych.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Moja specjalizacja, która jest również moją pasją, to praca z drugim człowiekiem. Z moimi klientami pracuję pod kątem fizycznym, fizjo-medycznym (głównie problemy związane z kręgosłupem), a także psychologicznym i terapeutycznym. Cenię sobie holistyczne podejście do człowieka, a także indywidualne i nieszablonowe wychodzenie naprzeciw jego potrzebom. Choć problemy są podobne, to każdy człowiek jest inny, a więc inaczej trzeba szukać ich rozwiązania.

Jak wygląda współpraca?
Za warunek rozpoczęcia współpracy stawiam sobie przeprowadzenie wpierw dokładnego wywiadu środowiskowego. By z kimś pracować muszę poznać jego problemy, przebyte choroby, kontuzje, stosowane diety i leki, nawyki, stopień motywacji i gotowości na zmiany i tp. Dopiero, gdy upewnię się, że będę mógł pomóc, decyduję na krok dalej.

W czym się specjalizuje?
Zakres moich usług to:
– trening funkcjonalno-medyczny
– trening redukcyjny
– sporty walki (Boks, Jeet Kune Do, Muay Thai, walka bronią)
– trening dla kobiet po ciąży (w tym cesarskim cięciu)
– bodybuilding
– stretching fizjoterapeutyczny
– kierowana relaksacja, medytacja, praca z umysłem, terapie
– porady dietetyczne
– wykłady, warsztaty, szkolenia

Moja historia:
O mojej pracy i obecnej pasji przesądziło zamiłowanie do sportu (sportów walki), a następnie poważna kontuzja kręgosłupa i wieloletnie tułaczki po szpitalach i specjalistach na terenie całej Polski i nie tylko. Gdy udało mi się wyjść ze zdrowiem na prostą, postanowiłem, że pod tym kątem chcę pomagać innym osobom. Brałem udział w bardzo wielu kursach i szkoleniach, wielokrotnie dotyczących też niekonwencjonalnych metod leczenia. W końcu skuteczność wymiarem prawdy – coś albo działa, albo nie i tylko to ma realny wymiar. Nauki związane z pracą z umysłem nauczyły mnie jak ważna u człowieka jest psychika i tego jak problemy psychosomatyczne mogą wpływać na ciało. Każdą osobę traktuję indywidualnie i wyjątkowo.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– wywiad środowiskowy i trening personalny dopasowany do potrzeb klienta
– stretching fizjoterapeutyczny i usługi fizjoterapeutyczne (jeśli jest potrzeba)
– porady dietetyczne i stałe konsultacje

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

, , ,

Dzielnica

,

2 opinie dla Konrad Przeradzki

  1. Marta

    Świetny trener, zaangażowany, z dużą wiedzą i fajnym podejściem do klienta. Treningi z Nim dają efekty. Serdecznie polecam.

  2. Nour Mahmoud

    Super professional. highly recommend him

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.