Karina Skwarek

Cześć, nazywam się Karina! Jestem studentką na akademii wychowania fizycznego w Warszawie o profilu wychowanie fizyczne. Poza tym jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz czynną zawodniczką Rugby. Sport zajmuję całe moje życie. Jeśli masz ochotę zmienić coś w swoim chętnie CI w tym pomogę, postaram zarazić Cię zdrowym podejściem do życia oraz pasją do sportu! Ale nie martw się dostosujemy ćwiczenia pod Twoje preferencje, przecież nie będę kazała robić Ci czegoś czego nie lubisz. 🙂

 

 

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Podchodzę bardzo indywidualnie do każdego, doskonale wiem, że wszyscy jesteśmy inni i mamy inne preferencje co do wykonywania ćwiczeń. Z pewnością na treningu ze mną nie będzie nudy!

Jak wygląda współpraca:

Na samym początku zaczynamy od konsultacji. Opowiadasz mi o sobie, swoją historię, którą z uwagą i chęcią słucham jest to klucz do naszej współpracy. Razem opracowujemy cel, który chcesz osiągnąć. Po konsultacjach wszystko dokładnie analizuje, rozpisuje i bierzemy się do pracy!

W czym się specjalizuje:

Moja specjalność to treningi siłowe ale również i tlenowe!

Moja historia:

Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Na początku 10 lat trenowałam siatkówkę, będąc w szkole o profilu siatkarskim. Jednak to nie dostarczało mi wystarczającej adrenaliny, a więc rozpoczynając studia zaczęłam swoją przygodę z Rugby, które aktualnie trenuje. Oprócz tego trenuje siłowo. Uwielbiam również biegać, jeździć na rowerze i rolkach!

 

 

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

15 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

– Stały kontakt telefoniczny, internetowy!
– Wskazówki dietetyczne.
– Pełne konsultacje.
– Gwarancje dobrej zabawy i dobrze spędzonego czasu!

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Dzielnica

, ,