Kacper Drózda

Siemanko! Mam na imię Kacper i jestem nierozłącznie związany z treningiem od wczesnych lat życia. Chętnie pomogę Ci w zmianie nawyków, tych żywieniowych jak i ruchowych czego efektem będzie nie tylko zmiana sylwetki, ale też wspaniałe samopoczucie i wzrost pewności siebie. Zapraszam!

Opis

Jakim jestem trenerem?

W mojej pracy bazuje głównie na doświadczeniu jakie zdobyłem przez wszystkie lata treningu, ale też ciągle sprawdzam nowości w branży fitness i analizuje najnowsze badania.

Jak wygląda współpraca?

Umawiamy się na pierwszy trening, który kosztuje tylko 100zł!
Sprawdzamy Twoje możliwości ruchowe, (co możesz, a czego nie możesz robić na ten moment) i przechodzimy do treningu głównego.
Jeśli Ci się spodoba, umawiamy się na kolejny trening, na którym dostajesz ode mnie gotowy plan działania na najbliższe 8-10 tygodni.

Generalnie, na treningu ze mną panuje bardzo koleżeńska atmosfera, nie jestem typem kata, bo uważam, że nie o to w tym chodzi. Chce zaszczepić w drugiej osobie miłość do uprawiania ruchu, by chodził na trening z przyjemności a nie jak za karę.

W czym się specjalizuje?

Moje specjalizacje to:
-trening siłowy
-trening sylwetkowy
-trening funkcjonalny
-trening wydolnościowy i wytrzymałościowy

Moja historia:

Zacząłem trenować w wieku 12 lat za pośrednictwem mojego strasznego brata. Początkowo był to trening z ciężarem własnego ciała, następnie treningi kulturystyczne, trójbój siłowy w końcu do treningu ogólnorozwojowego FBW, które łącze ze sportami walki- boksu, K1 i Muay Thai. Następstwem tego wszystkiego było zrobienie kursów trenerskich i chęć dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1

Doświadczenie treningowe

14 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

70 min

Cena treningu zawiera:

W treningu ze mną, dowiesz się nie tylko jak wzmocnić swoje ciało i poprawić jego wygląd, ale również jakie czynności podjąć do utrzymania formy długoterminowo. Dostosuje początkowy plan do Twoich głównych celów jak również względnie te pośrednie. Kluczowym elementem w poprawie formy jest dieta, dlatego chętnie podzielę się wiedzą dotyczącą zdrowych nawyków odżywiania.

Klub

Prowadzę treningi

w klubie

Dzielnica

Cena od

100 zł

Cena do

150 zł