Polecany!

Joanna Kosik

(1 opinia klienta)

Cześć,
Nazywam się Asia, dziękuję za zainteresowanie i zapraszam na pierwszą konsultację, podczas której opowiem Ci jak wygląda współpraca ze mną i czego możesz się po niej spodziewać. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest wyrzeźbienie sylwetki czy zbudowanie siły, chętnie Ci pomogę i pokażę jak go zrealizować. Zapraszam do współpracy.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Energicznym, zdecydowanym i wspierajacym 🙂 Zwracam dużą uwagę na prawidłowe i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń. W swojej pracy wykorzystuję i przekazuję nie tylko obszerną, specjalistyczną wiedzę, ale także swoje doświadczenie nabywane przez lata.

Jak wygląda współpraca?
Pierwszy nasz trening to przede wszystkim zapoznanie się z Twoimi możliwościami, ocena sprawności, krótki wywiad dotyczący stanu Twojego zdrowia i ustalenie realnego celu do wspólnego osiągnięcia. Wykonuję wstępne testy/pomiary, wszystko po to, by realizowane później treningi były dla Ciebie bezpieczne i skuteczne. Następnie przystępujemy do wdrażania planu zgodnie z ustaleniami (ilość, terminy i charakter treningów, zmiana nawyków żywieniowych itp.).

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się w treningach zarówno siłowych, jak i ukierunkowanych na kształtowanie sylwetki.
Podczas sesji treningowych zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń, które dobieram w taki sposób, aby usprawniać najsłabsze ogniwo Twojego ciała.

Moja historia:
Moja historia:
Jestem certyfikowaną przez międzynarodową federację ICREPs trenerką personalną, instruktorką siłowni, kobiet w ciąży i po porodzie, kettlebells oraz diagnostyki funkcjonalnej. Ponadto instruktorką cross training i dwuboju olimpijskiego.Sport to moja pasja i towarzyszy mi od najmłodszych lat. Początkowo były to wschodnie sztuki walki, potem sporty drużynowe, a także ekstremalne jak wspinaczka i nurkowanie. Ostatecznie związałam się ze sportem siłowym i w tym kierunku wciąż poszerzam swoje kwalifikacje kończąc liczne szkolenia z zakresu fitnessu oraz dietetyki. Moją specjalizacją jest trening siłowy, trening ukierunkowanym na budowę masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej, oraz trening w koncepcji „core and stability”. W pracy z podopiecznymi wykorzystuję różnorodny sprzęt i akcesoria fitness, takie jak TRX, taśmy rehabilitacyjne, piłki, stepy, bosu, kettlebell, sztangi, rollery i inne. Uważam, że systematyczność, cierpliwość i determinacja to klucz do sukcesu. Na pytania najbliższych po co to robię, zawsze odpowiadam, że ma wrażenie, iż ciało jest jedyną w moim życiu rzeczą, którą potrafię kontrolować.
Motto: „Siłownia kształtuje nie tylko sylwetkę, także siłę i charakter„.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– czas trwania sesji treningowej to 60 min.
– plan treningowy uwzględniający cel, możliwości i ograniczenia;
– dobór diety i suplementacji;
– stały kontakt telefoniczny i/lub mailowy pomiędzy sesjami.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, , , , , , , , ,

Dzielnica

, ,

E-mail

joanna.kosik@gmail.com

Telefon

604592911

1 opinia dla Joanna Kosik

  1. Weronika

    Pełna profeska! POLECAM!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.