Joanna Kosik

Cześć, skoro napisałeś/łaś do mnie to chcesz zmienić coś w swoim życiu. Najtrudniejszy krok masz już za sobą. To kiedy zaczynamy?? ?

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Uważam, że systematyczność, cierpliwość i determinacja to klucz do sukcesu. Na pytania najbliższych po co to robię, zawsze odpowiadam, że mam wrażenie, iż ciało jest jedyną w moim życiu rzeczą, którą potrafię kontrolować.
Motto :„Siłownia kształtuje nie tylko sylwetkę, także siłę i charakter”

Jak wygląda współpraca?
Współpracę z klientem rozpoczynam od przeprowadzenia konsultacji podczas której mam możliwość poznać historie przyszłego podopiecznego, jego/jej cele, oraz ustalić wspólnie plan działania.

W czym się specjalizuje?
Moją specjalizacją jest trening siłowy, trening ukierunkowany na budowę masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej, rehabilitacyjny oraz trening w koncepcji „core and stability”. W pracy z podopiecznymi wykorzystuje różnorodny sprzęt i akcesoria fitness, takie jak TRX, taśmy rehabilitacyjne, piłki stepy, bosu, kettlebell, sztangi, rollery i inne.

Moja historia:
Jestem certyfikowaną przez Międzynarodową Federację ICREPs instruktorką siłowni, trenerką personalną, kobiet w ciąży i po porodzie, kettlebells, Cross Training oraz diagnostyki funkcjonalnej. Jestem też złotą medalistką mistrzostw Polski, Europy, Pucharu Świata federacji GPC, XPC, WRPF i WPC w wyciskaniu na ławce leżąc. Sport to moja pasja i towarzyszy mi od najmłodszych lat. Początkowo były to wschodnie sztuki walki, potem sporty drużynowe, a także ekstremalne jak wspinaczka i nurkowanie. Ostatecznie związałam się ze sportem siłowym i w tym kierunku wciąż poszerzam swoje kwalifikacje kończąc liczne szkolenia z zakresu fitness oraz dietetyki.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

8 Lat

Doświadczenie treningowe

12 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

70 min

Cena treningu zawiera:

– Opiekę trenerską
– Plan treningowy
– Diagnostykę funkcjonalną

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, online

Klub

, , , , , , , ,

Dzielnica

, , , , , , , , ,

Cena od

150 zł

Cena do

250 zł