Jacek Lewiński

Cześć, Super że jesteś na moim profilu. Nazywam się Jacek Lewiński.

Zrobiłeś pierwszy krok aby rozpocząć drogę do celu ,który chcesz osiągnąć. Pomogę Ci zrealizować Twoje marzenia o wymarzonej sylwetce.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Podchodzę indywidualnie do swoich podopiecznych, żeby móc jak najlepiej ich poznać. Układam indywidualny trening oraz plan żywieniowy dostosowany do potrzeb klienta. Wykonuje testy sprawnościowe dzięki którym dobieramy odpowiedni zestaw ćwiczeń. Monitoruję na bieżąco wyniki i postępy oraz dbam o motywację swoich klientów. Dzięki współpracy ze mną można znacząco skrócić czas niezbędny do uzyskania określonego celu sylwetkowego.

Jak wygląda współpraca:

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna. Podczas niej przeprowadzę wywiad odnośnie dotychczasowej aktywności, zwyczajów żywieniowych. Ustalimy cele do których będziemy wspólnie dążyć. Na pierwszej sesji treningowej wykonuję podstawowe testy sprawnościowe i ocenę posturalną. To jest punkt wyjścia do dalszej współpracy.

W czym się specjalizuje:

Moje główne specjalizacje to redukcja tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej i zwiększanie siły. Zadbam o Twoje zdrowie i poprawę kondycji fizycznej i pomogę uzyskać określony cel sylwetkowy.
Jestem od tego byś nie zmarnował/a czasu i energii, który chcesz przeznaczyć na wizytę na siłowni? Trening ma być efektywny ale też przyjemny?

Moja historia:

Od najmłodszych lat jestem związany z sportem. Trenowałem sztuki walki Viet Vo Dao, kolarstwo torowe oraz szosowe i MTB. Kiedy znalazłem się pierwszy raz na siłowni odkryłem swoją nową pasję z która do dzisiaj nie mogę się rozstać. Ukończyłem kurs trenera personalnego na Akademii Kulturystyki, Fitness i Trójboju siłowego w Warszawie oraz kursy
– Dietetyki i suplementacji w sporcie.
– Diagnostyki słabych ogniw w treningu.
– Expander-gumy oporowe
– Anatomia mięśni sylwetkowych
– Tworzenie planu treningowego od podstaw .
To oczywiście nie wszystko ,wciąż czuje niedosyt wiedzy i z biegiem czasu planuje nadal poszerzać ją uczestnicząc w nowych szkoleniach.

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

6 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

– Diagnostyka słabych ogniw w treningu
– Poprawa techniki wykonywania ćwiczeń

Prowadzę treningi

w domu

Klub

Dzielnica

,

Cena od

79 zł

Cena do

119 zł