Grzegorz Wędzich

Cześć, z tej strony Grzegorz.
Tak, sport jest częścią mojego życia i uprawiam go od ponad 12 lat bez przerwy.
Miło mi jest, że jesteś zainteresowany/a na pierwszy trening, bardzo chętnie spotkam się w dniach pomiędzy 10-12 a czwartek 16-18

Serdecznie Pozdrawiam

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Dla mnie zdrowie i komfort podopiecznych jest na pierwszym miejscu. Jestem spokojny, cierpliwy oraz uśmiechnięty. Będę pokazywać i korygować tyle razy do momentu aż zapamiętają, chwaląc jego/ją za to jak progresuje i szybko się uczy. Motywując i budując wiarę w siebie i swój lec. W razie problemu nie tylko treningowych ale i życiowych będę ich wspierać i budować w nich siłę w sobie.

Jak wygląda współpraca?

 Pierwsze spotkanie jest wywiadem zdrowotnym połączonym z sprawdzeniem stanu ogólnego ciała po przez podstawowe ćwiczenia mobilne. Rozmowa z klientem poznanie jego celów czego oczekuje od trenera. Na podstawie wywiadu będę wstanie ułożyć program treningowym na najbliższy czas. Nauczenie klienta poprawnej rozgrzewki, prostych ćwiczeń i cały czas obserwując czy klient nie ma problemu z dana partia, gdzie będzie trzeba wprowadzić zmiany.

W czym się specjalizuje?

 Moją główna specjalizacja jest trening kulturystyczny/sylwetkowy.
Jak również wprowadzenie nowych osób do świata fitness i treningów siłowych, pokazując ze sport jest przyjemny i dużo wnosi do życia.
Jak również osobom po dłuższej przerwie chcą wrócić do życia sportowego, miejącą przerwę z rożnych względów jak i po kontuzjach.

Moja historia:

 Początkiem było to że w wieku 20 lat cierpiałem na otyłość i nie akceptowanie swojego ciała, zmobilizowało mnie to aby zacząć chodzić na siłownie amatorsko. Wraz zmiana sylwetki i czasem zacząłem zagłębią się coraz bardziej w sporty sylwetkowe poszerzając wiedzę. Mój pierwszy “podopieczny kolega” pokazał mi jaką mi daje przyjemność uczenie i prowadzenie innych.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

12 lat

Trening grupowy

Nie

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-Plan treningowy dostoswany pod klienta jego możliwości cele oraz czas jakim dysponuje, wraz z kontaktem po samym treningu.
-Plan dietetyczny
-Poprawę samego zdrowia i w miarę możliwości poprawę postawy, bólów i innych dolegliwości.

Klub

,

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Cena od

100 zł

Cena do

120 zł