Filip Kwaśnicki

Dzień dobry! Dziękuję Ci za zainteresowanie moją ofertą.
Będzie mi niezmiernie miło móc przyczynić się do realizacji Twoich marzeń. Już teraz możesz zacząć realizować swoje sportowe cele, pracować nad ciałem i lepszym samopoczuciem razem z profesjonalistą, który zadba o bezpieczeństwo i poprowadzi Cię na drodze nowych wyzwań!
Jestem do Twojej dyspozycji, odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wątpliwości.
Gwarantuję elastyczną i dopasowaną do Ciebie ofertę.
To będzie owocna współpraca!

Opis

Jakim jestem trenerem?
Nazywam się Filip i jestem trenerem personalnym z pasją. Od wielu lat sport jest nieodłącznym elementem mojego życia – czas na Twoją kolej!
Każdego dnia staram się być lepszym – kształtować swoje ciało, pogłębiać zdobytą wiedzę i jak najlepiej przekazywać ją innym.

Posiadam wiedzę i doświadczenie poparte certyfikatami ukończonych kursów i szkoleń, ale przede wszystkim godzinami przepracowanymi na treningach z moimi podopiecznymi.

Oferuję Ci pomoc w osiągnięciu Twoich celów. Ze mną stracisz zbędne kilogramy, zbudujesz mięśnie, ujędrnisz ciało i poprawisz samopoczucie. Nieważne czy jesteś młody/a czy masz już swoje lata. Każdy moment jest odpowiedni do tego żeby zacząć!

—> Dlaczego warto mi zaufać?

 • Każdy trening dostosowany jest do Twoich potrzeb oraz
  indywidualnych możliwości
 • Zapomnij o utartych schematach i rutynie!
 • Trenując razem ze mną masz gwarancję dobrze spożytkowanego
  czasu
 • Jestem profesjonalistą – masz pewność, że
  ćwiczysz bezpiecznie
 • Oferuję Ci pracę nad Twoją postawą, napięciami
  i szeregiem “cywilizacyjnych” dolegliwości, dopełniając treningi
  elementami korektywy i ćwiczeń medycznych
 • Decydując się na współpracę ze mną, nie
  doświadczysz braku zaangażowania i nieuwagi. W 100% skupiam
  się na Tobie
 • Trenowałem dziesiątki zadowolonych podopiecznych

Jak wygląda współpraca?
Naszą współpracę zaczynamy od pierwszej darmowej konsultacji (na żywo lub online), na której poznaję oczekiwania i cele oraz wyznaczamy plan jak będziemy je osiągać. Opieram się na pakietach treningowych, w skład których wchodzą treningi: 45min (szybkie treningi fitnessowe, interwałowe lub mobility), 60min (celowane treningi wraz z kompleksową rozgrzewką), 90min (kompleksowe celowane treningi z rozgrzewką i dodatkowym czasem na ćwiczenia akcesoryjne, rozciąganie, relaksację, korektywę, elementy masażu sportowego)

Opieram się na pakietach treningowych, w skład których wchodzą:

 • wsparcie elastycznym, dobranym indywidualnie planem żywieniowym oraz jego aktualizowanie wraz z postępem i zmianami sylwetki
 • wsparcie planem treningowym
 • stały kontakt – jestem dla Ciebie dostępny nie tylko podczas treningu, ale także online
 • monitorowanie postępów – system raportów i kontroli parametrów ciała

W czym się specjalizuje?
Od lat prowadzę treningi z podopiecznymi w różnym wieku i na różnym poziomie sportowym. Z powodzeniem pracuję zarówno z Paniami jak i Panami. Do grona moich podopiecznych należeli pracownicy biurowi, studenci, pracownicy fizyczni czy uczniowie. Mam doświadczenie zarówno w treningu młodzieży jak i osób w dojrzałym wieku powyżej granicy 50+.
Specjalizuję się w treningu sylwetkowym, funkcjonalnym i korekcyjnym. Skutecznie łączę metody treningów siłowych, wytrzymałościowych, fitnessowych oraz elementów ćwiczeń medycznych/korekcyjnych w zależności od priorytetów, celu i możliwości danej osoby.
Jeżeli więc myślisz o zmianie swojej sylwetki – zrzuceniu lub nabraniu masy ciała; borykasz się z bólem pleców/kręgosłupa np, z racji na siedzący tryb pracy, chcesz poprawić kondycję i wytrzymałość lub po prostu czujesz, że chcesz i możesz wyglądać i czuć się lepiej – to nie mogłeś/aś trafić lepiej! myśleniu.

Moja historia:
Jestem trenerem z pasją. Mam za sobą lata treningów i zdobywania wiedzy, którą z powodzeniem i zaangażowaniem przekazuję moim podopiecznym. Do swojej pracy podchodzę z poczuciem misji i spełnienia za każdym razem gdy z moją pomocą ktoś dokonuje zmiany swojego życia.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– kompleksowe przygotowanie do aktywności (rozgrzewka)
– część właściwa w zależności od celu – ćwiczenia siłowe, funkcjonalne, fitnessowe, kondycyjne, wytrzymałościowe, odchudzające/budujące masę mieśniową (sylwetkowe)
– część przeznaczona na relaksację, rozciąganie i ćwiczenia akcesoryjne (w przypadku treningów 90min)

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

, , , ,

Dzielnica

, ,