Dariusz Drozdakiewicz

Cześć, jestem trenerem personalnym, stawiającym nacisk na wynik. Chętnie pomogę Ci osiągnąć Twój cel. Wszystkiego dowiesz się na pierwszej konsultacji. Zapraszam do współpracy!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Dbam o atmosfere treningu, jestem otwarty i wesoły. Jestem ambitnym trenerem, dbam o ciągły rozwój i systematycznie poszerzam wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach. Na treningu stawiam zawsze wysoko poprzeczkę i oczekuję pełnego zaangażowania. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, uwielbiam pracę z człowiekiem. Wymagam od siebie bardzo dużo, dlatego cel osoby która do mnie przychodzi staje się również moim i zrobię wszystko aby go osiągnąć, a Twój sukces stanie się naszym wspólnym.

Jak wygląda współpraca?
Współpracę rozpoczynam konsultacja, na której przeprowadzam pełen wywiad: system odżywiania, stan zdrowia, przebyte bądź obecne urazy. Oceniam ogólną sprawność fizyczną. Ale przede wszystkim chce poznać drugą osobę, dlatego pierwsze spotkanie zawsze jest zdecydowanie dłuższe niż sam trening. Ustalamy cele i zaczynamy działać.

W czym się specjalizuje?
– redukcja tkanki tłuszczowej oraz rekompozycja sylwetki
– budowanie masy mięśniowej
– poprawa kondycji, wytrzymałości oraz mobilności
– pierwsza pomoc w przypadku bólów, głównie w plecach, czyli dzisiejszym problemie zdecydowanie dużej ilości ludzi

Moja historia:
Wszystko zaczęło się od wakacji, tuż przed pójściem do liceum. Byłem dzieckiem z bardzo dużą nadwaga, można powiedzieć, że niejedna dziewczyna mogła by mi pożyczyć stanik. Zacząłem intensywnie trenować, chudnąć, nabierać pewności siebie. Moja pasja przerodziła się w pracę. Doskonale wiem co możesz czuć i czego oczekiwać, bo znam to z autopsji. Pozwól, że zadbam o Twoje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Zrób pierwszy krok, a ja poprowadze Cię dalej.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– plan żywieniowy
– stały kontakt
– motywacja

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

,

Możesz lubić także…

  • Trener Personalny Warszawa

    Gabriel Domański

    Cześć, nazywam się Gabryś, jestem trenerem od 5 lat, chętnie pomogę Ci osiągnąć założony cel oraz z chęcią umówię się z Tobą na trening.