Bartosz Korzec

Witam, nazywam się Bartosz z chęcią pomogę Ci zrealizować Twoje cele związane z siłownią. Zapraszam do kontaktu.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Najbardziej lubię pracować z klientem indywidualnie. Trening dla mnie to nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja. Lubie pomagać ludziom, nawiązywać relacje dlatego atmosfera na treningu jest zawsze luźna. Przychodzimy zrobić swoje ale przy okazji mamy się dobrze bawić.

Jak wygląda współpraca?

Moi klienci, przesyłają co Tydzień pomiary ciała wraz z wagą aby śledzić progresję ich ciała. Podczas Treningów skupiamy się głownie na wzmocnieniu słabych ogniw, wyeliminowaniu wad postawy lub rozwoju na płaszczyźnie siły mięśni, bądź rozwoju masy mięśniowej.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuje się głownie w treningu siłowym, kulturystycznym, ponieważ to moje hobby. Budowanie odpowiedniej sylwetki proporcjonalnej, jak i eliminowanie wad postawy nabytych np. podczas siedzenia przed komputerem.

Moja historia:

Zostałem Trenerem ponieważ lubię pomagać ludziom. Od młodych lat interesowałem się sportem na początku lekka-atletyką , później była to siłownia. Wraz z rozwojem pasji chciałem stać się autorytetem dla ludzi, i pokazać im, że można o siebie dbać na codzień poprzez zmianę nawyków i regularność.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

6 lat

Doświadczenie treningowe

12 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– spersonalizowany trening pod daną osobę, umiejętności.
– Dodatkowy plan dietetyczny, i suplementy.
– Stały kontakt z trenerem.

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Cena od

130 zł

Cena do

200 zł